Największy Starbucks na świecie zostanie otwarty w Chicago
Fot. materiały prasowe Starbucks
o tym się mówi!

Wiemy, gdzie zostanie otwarty największy Starbucks na świecie!

W tej kawiarni, nie tylko wypijecie najlepszą kawę, ale też…

Barbara Łubko 17 września 2019 10:00
Największy Starbucks na świecie zostanie otwarty w Chicago
Fot. materiały prasowe Starbucks

Największy na świecie Starbucks zostanie otwarty 15 listopada 2019 roku w Chicago! Nie będzie to jednak zwykła kawiarnia… Lokal będzie należał do ekskluzywnej sieci Starbucks Roastery. Projekt tej niezwykłej restauracji i palarni kawy w jednym został przedstawiony już w 2017 roku. Wiemy, że kawiarnia zajmie ogromną powierzchnię prawie 4000 metrów kwadratowych! Wizyta w Starbucks Roastery to prawdziwa przygoda dla smakoszy kawy. Zwiedzający mają szansę zobaczyć, jak wygląda proces palenia kawy  - najlepsze ziarna Starbucks są palone w sklepie, a tuby transportują ziarna do zapakowania. Menu jest znacznie bardziej rozbudowane niż w typowych kawiarniach Starbucks. Można tu zjeść zarówno śniadanie, lunch, jak i kolację!

Chicago Roastery zatrudni 200 osób, w tym lokalnych specjalistów od miksowania koktajli, którzy bedą pracować w barze Reserve. W ofercie pojawią się także ekskluzywne napoje, które mają być inspirowane kulturą i tradycjami Chicago. Przestrzeń będzie otwarta do północy w piątki i soboty oraz do 23:00 w ciągu tygodnia.

Czym jest Starbucks Reserve Roastery?

Starbucks Reserve Roastery to kawiarnie (a de facto też palarnie kawy), gdzie serwowane są najrzadsze, najbardziej niezwykłe kaw, które Starbucks ma w swojej ofercie. W tych wyjątkowych miejscach specjaliści traktują proces przygotowywania kawy jak formę sztuki. Na świecie znajduje się tylko kilka takich kawiarni z sieci Starbucks Reserve. Pierwszy Starbucks Reserve Roastery został otwarty w grudniu 2014 roku w modnej dzielnicy dzielnicy Capitol Hill w Seattle. Imponujące, supernowoczesne budynki Starbucks Reserve możecie odwiedzić też w Szanghaju, Mediolanie, Tokio, Nowym Jorku i już za chwilę w Chicago. Ciekawe, czy kiedyś Starbucks Reserve zawita do Polski!  

Wnętrze Starbucks Reserve w Tokio.

Starbucks Reserve
Fot. materiały prasowe Starbucks

A tak wygląda Starbucks Reserve w Szanghaju.

Starbucks Reserve
Fot. materiały prasowe Starbucks

TAGI #kawa #kawiarnia #USA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.