marks-and-spencer-ponownie-otwarty-w-polsce-jedzenie-7
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
o tym się mówi!

Nie uwierzycie, ile Robert Lewandowski zarabia na swoim Instagramie!

Jeden post na jego profilu wart jest tyle co…

Redakcja VIVA! 9 czerwca 2020 19:30
marks-and-spencer-ponownie-otwarty-w-polsce-jedzenie-7
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

W życiu Roberta Lewandowskiego wszystko układa się doskonale. Ma kochającą żonę, dwie urocze córeczki i… karierę sportową, którą trudno przecenić. Jak się okazuje Robert jest na boisku w szczytowej formie. Piłkarz osiągnięciami na murawie zrównał się z legendami światowego futbolu: Leo Messim i Cristiano Ronaldo! Nic więc dziwnego, że wartość reklamowa Lewandowski jest niezwykle wysoka. Robert na swoim profilu na Instagramie @_rl9 ma 17,4 miliony obserwujących. To oczywiście dużo mniej followersów niż ma Ronaldo (jego profil obserwuje 223 miliony!), ale nadal liczba jest imponująca. Na ile więc wyceniany jest pojedynczy wpis na profilu kapitana reprezentacji Polski?

Ile zarabia Robert Lewandowski?

Magazyn „Bild” opublikował ranking, według którego Lewandowski zarobił na Instagramie około 4 milionów euro w ciągu ostatniego roku. Taki zarobek pozwolił mu zająć wysokie, bo 17-te miejsce w rankingu najlepiej zarabiających gwiazd na Instagramie. Za umieszczenie sponsorowanego wpisu na profilu @_rl9 trzeba zapłacić 85 tysięcy euro czyli około 370 tysięcy złotych! Jeden post wart tyle co kawalerka w Warszawie? Dokładnie tak!

Która z gwiazd zarabia najwięcej na Instagramie?

Według rankingu „Bilda” najlepiej zarabiającym celebrytą Instagrama jest Cristiano Ronaldo. Napastnik Juventusu pojedynczy wpis wycenia na dużo wyższą kwoty, a mianowicie aż milion euro! Wyobrażacie sobie, że można tyle zarobić za jeden post na Instagramie?

Jak wyglądają kolejne miejsca rankingu? Drugie miejsce zajął Lionel Messi, który w ostatnich 12 miesiącach zarobił 28,3 miliona euro na Instagramie. Dalej znajduje się Kendall Jenner (23,8 miliona) i Kylie Jenner (18,2 miliona). Zobaczcie ranking najlepiej zarabiających gwiazd Instagrama:

1. Cristiano Ronaldo - 46,7 miliona euro rocznie
2. Lionel Messi - 28,3
3. Kendall Jenner - 23,8
4. Kylie Jenner - 18,2
5. Virat Hohli - 14,6
6. David Beckham - 10,8
7. Kim Kardashian - 10,5
8. Neymar - 7,5
9. Selena Gomez - 7,3
10. Zlatan Ibrahimovic - 7,1
...
17. Robert Lewandowski - 4

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?