Para sprzedaje swoją posiadłość. Cena zaskakuje!

Barbara Łubko 22 listopada 2018 08:30

Gwiazdorska para Nicole Kidman i Keith Urban większość czasu spędza w swojej posiadłości w Australii. Ich ogromna farma Bunya Hill pełni rolę rodzinnego domu, to tu wychowują swoje córeczki Sunday Rose i Faith Margaret. W USA małżeństwo przebywa dużo krócej niż kiedyś. Zapewne dlatego para zdecydowała się sprzedać swój dom w Tennessee. Ogromna, licząca 36 hektarów posiadłość znajduje się w miejscowości Franklin, 25 mil od stolicy muzyki country Nashville. Kidman i Urban kupili ją w 2007 roku za 2,47 miliona dolarów. Dwa lata temu pierwszy raz wystawili ją na sprzedaż. Teraz udało im się sprzedać nieruchomość za 2,7 miliona dolarów. Zysk jest mały, ale przynajmniej nie muszą już utrzymywać tak dużej posiadłości! Trzeba przyznać, że ceglany dom jest naprawdę piękny i bajkowo położony. Prowadzi do niego długa droga przez las i pastwiska. Wnętrza są równie imponujące. Zobaczcie sami! 

1/5
Nicole Kidman sprzedaje dom w Tennessee
Copyright @East News
1/5

W domu znajdują się cztery sypialnie oraz cztery duże i dwie małe łazienki rozmieszczone na dwóch piętrach. Łączna powierzchnia domu to aż 5,086 metrów kwadratowych!

2/5
Nicole Kidman sprzedaje dom w Tennessee
Copyright @East News
2/5

Wystrój łączy czyste jasne elementy z ciemnymi - dębowe podłogi prezentują się niezwykle elegancko. Przytulny salon z wielkimi oknami i świetlikami łączy się z jadalnią.

3/5
Nicole Kidman sprzedaje dom w Tennessee
Copyright @East News
3/5

Wspaniały pokój rodzinny mieści się na parterze i ma wysoki sufit.

4/5
Nicole Kidman sprzedaje dom w Tennessee
Copyright @East News
4/5

Główna sypialnia jest prawie cała przeszklona! Widok na las robi wrażenie.

5/5
Nicole Kidman sprzedaje dom w Tennessee
Copyright @East News
5/5

W łazience właścicieli domu uwagę przykuwają eleganckie umywalki oraz mnóstwo szafek i szuflad.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…