Dom Nataszy Urbańskiej
Fot. mat.prasowe
domy gwiazd

Natasza Urbańska mieszka z mężem w historycznym dworku

To prawdziwy azyl…

Wiktoria Oskroba 28 lutego 2024 16:30
Dom Nataszy Urbańskiej
Fot. mat.prasowe

Od kilkunastu lat Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wraz ze swoją córką Kaliną zamieszkują wyjątkowe miejsce. Na niedługo przed ślubem para zdecydowała się na zakup starego dworku z dala od miejskiego zgiełku. To miejsce z niezwykłą historią!

ZOBACZ TAKŻE: Największe trendy wnętrzarskie na wiosnę 2024

Domy gwiazd 2024: Jak mieszka Natasza Urbańska?

Natasza Urbańska po godzinach pracy spędza czas w prawdziwie sielskim stylu. Wraz z rodziną zamieszkuje historyczny dwór w otoczeniu natury - parku, malowniczych łąk, sadu z drzewkami owocowymi oraz posadzonego przez nich lasu. Nic dziwnego, że to właśnie tam para powiedziała sobie sakramentalne „tak”! 

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Dom Nataszy Urbańskiej
Fot. mat.prasowe

Natasza Urbańska mieszka w historycznym pałacyku

Zabytkowy dworek Emilin znajduje się w miejscowości Jajkowice oddalonej o ok. 75 km od Warszawy. Swoją historyczną nazwę zawdzięcza byłej właścicielce, Emilii - córce kapitana piechoty polskiej, Wincentego Makomaskiego, który służył w wojskach napoleońskich. 

Domy gwiazd 2024: Dworek Nataszy Urbańskiej to prawdziwy azyl!

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz znaleźli swoją cichą przystań. Oprócz pięknych widoków, w sezonie mogą cieszyć się owocami ze swojego sadu i świeżymi warzywami z własnego ogródka. Para może się pochwalić także swoją hodowlą kur!

CZYTAJ TEŻ: Ula Chincz mieszka w prawdziwej toskańskiej willi

Dom Nataszy Urbańskiej: Jak wygląda dworek Emilin?

Ponieważ zabytkowy dom bardzo ucierpiał podczas wojny, przed zamieszkaniem para była zmuszona do przeprowadzenia jego gruntownej renowacji. W związku z tym wewnątrz znalazło się wiele współczesnych akcentów utrzymanych jednak w klasycznym stylu. Wnętrza są jasne, a niektóre pomieszczenia zachowały historyczny charakter m.in. dzięki oryginalnym ścianom z czerwonej cegły. Zadbano też o odpowiednie meble - nie brakuje tych zabytkowych z drewna. Na tyłach domu znajduje się zaś przestronny taras, idealny do letnich spotkań przy kawie.

Jak podoba Wam się malowniczy dworek Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza?  

Dom Nataszy Urbańskiej
Fot. mat.prasowe

Tekst opublikowany na VIVA! Historie 4.03.2024.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Kocha muzykę, ale już podważano jej sukcesy. Córka Aldony Orman o cieniach posiadania znanego nazwiska

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.