Natasza Urbańska, Viva! 24/2011
Fot. Mateusz Stankiewicz
Domy gwiazd

Jak mieszkają Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz? I jak artystka zmieniła się podczas pandemii?

Mieszkanie na wsi jej służy....

Redakcja VIVA! 31 maja 2020 16:35
Natasza Urbańska, Viva! 24/2011
Fot. Mateusz Stankiewicz

Natasza Urbańska od jakiegoś czasu jest coraz mniej obecna w mediach, chociaż nadal bardzo aktywna jest w Internecie i serwisach społecznościowych. Jakiś czas temu pojawiły się również bardzo niepokojące informacje na temat biznesowej sytuacji warszawskiego Teatru Buffo, na ten temat wypowiedział się sam właściciel i mąż Nataszy Urbańskiej, Janusz Józefowicz. Przczytajcie nasz wywiad dotyczący tej sprawy. 26 maja na kanale YouTub pojawiło się nagranie Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza, którzy zagrali domowy koncert z okazji tegorocznego Dnia Matki. W materiale możemy usłyszeć utwory takie jak: "Besame mucho", "A night like this", czy "Na pierwszy znak" Hanki Ordonówny. Oprócz tego, że wypadli świetnie, pokazali wnętrza swojego domu na wsi pod Warszawą. To zainspirowało nas, żeby pokazać wnętrza domu Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej, w Jajkowicach pod Grójcem. Wnętrza wyglądają naprawdę pięknie, a Nataszy Urbańskiej zdecydowanie służy mieszkanie na wsi. Wygląda naprawdę doskonale! Sami zobaczcie.

To miejsce jest dla mnie magiczne i wyjątkowe, znalazłam je 12 lat temu kiedy już byłam w ciąży z Kalinką!

Jak zmieniła się Natasza Urbańska, jak wygląda podczas pandemii?

Natasza wróciła do looku sprzed lat. Jej włosy są obecnie naturalne i sięgają ramion, nie jest jasną blondynką. Artysta wygląda naprawdę kwitnąco, jej profil na instagramie urzeka pięknymi codziennymi zdjęciami. Trzeba przyznać, że brakuje nam Nataszy Urbańskiej na scenie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłego dnia dla Was !☕️

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.