Natasza Urbańska, Viva! 24/2011
Fot. Mateusz Stankiewicz
Domy gwiazd

Jak mieszkają Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz? I jak artystka zmieniła się podczas pandemii?

Mieszkanie na wsi jej służy....

Redakcja VIVA! 31 maja 2020 16:35
Natasza Urbańska, Viva! 24/2011
Fot. Mateusz Stankiewicz

Natasza Urbańska od jakiegoś czasu jest coraz mniej obecna w mediach, chociaż nadal bardzo aktywna jest w Internecie i serwisach społecznościowych. Jakiś czas temu pojawiły się również bardzo niepokojące informacje na temat biznesowej sytuacji warszawskiego Teatru Buffo, na ten temat wypowiedział się sam właściciel i mąż Nataszy Urbańskiej, Janusz Józefowicz. Przczytajcie nasz wywiad dotyczący tej sprawy. 26 maja na kanale YouTub pojawiło się nagranie Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza, którzy zagrali domowy koncert z okazji tegorocznego Dnia Matki. W materiale możemy usłyszeć utwory takie jak: "Besame mucho", "A night like this", czy "Na pierwszy znak" Hanki Ordonówny. Oprócz tego, że wypadli świetnie, pokazali wnętrza swojego domu na wsi pod Warszawą. To zainspirowało nas, żeby pokazać wnętrza domu Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej, w Jajkowicach pod Grójcem. Wnętrza wyglądają naprawdę pięknie, a Nataszy Urbańskiej zdecydowanie służy mieszkanie na wsi. Wygląda naprawdę doskonale! Sami zobaczcie.

To miejsce jest dla mnie magiczne i wyjątkowe, znalazłam je 12 lat temu kiedy już byłam w ciąży z Kalinką!

Jak zmieniła się Natasza Urbańska, jak wygląda podczas pandemii?

Natasza wróciła do looku sprzed lat. Jej włosy są obecnie naturalne i sięgają ramion, nie jest jasną blondynką. Artysta wygląda naprawdę kwitnąco, jej profil na instagramie urzeka pięknymi codziennymi zdjęciami. Trzeba przyznać, że brakuje nam Nataszy Urbańskiej na scenie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłego dnia dla Was !☕️

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.