gdzie spędzić sylwestra
Fot. Adobe Stock
STYL ŻYCIA

Paryż, Wiedeń, a może Zakopane? Sprawdź, gdzie spędzić Sylwestra 2018!

Zapowiada się niezapomniana zabawa

Gabriela Łaskowska 13 grudnia 2018 15:32
gdzie spędzić sylwestra
Fot. Adobe Stock

Rok 2018 już się kończy, a to oznacza, że czeka nas niedługo… Sylwester! To jedyna taka noc w roku, dlatego powinna być wyjątkowa! Jest to również świetna okazja na małą podróż. Chcesz wykorzystać tych kilka wolnych dni? Zorganizuj szybki urlop!

Sprawdź, gdzie warto spędzić sylwestra!

Paryż

Nie jest tajemnicą, że jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miast na świecie. Nie bez powodu. Paryż, ze względu na liczne zabytki i niezwykle piękną architekturę, jest bardzo atrakcyjnym celem turystycznym. Każdego roku w Sylwestra, na Polach Elizejskich, ma miejsce wyjątkowa zabawa. Ludzie tłumnie spotykają się tam, by wspólnie przywitać Nowy Rok. Zabawa sylwestrowa pod gołym niebem na pewno będzie niezapomniana!

Zakopane

Idealna propozycja na sylwestra w Polsce. Miasto znane jest z pięknych, górskich krajobrazów i bujnego życia rozrywkowego. Znajdziecie tam mnóstwo restauracji, barów i teatrów. Dodatkowym atutem jest świetna lokalizacja. W końcu w pobliżu znajdują się baseny termalne, które idealnie sprawdzą się w te mroźne noce!

Barcelona

Kto by nie chciał spędzić nocy sylwestrowej nad morzem? To najlepsze miejsce na zabawę z muzyką na żywo i pięknym widokiem na fajerwerki. O północy najlepiej udać się na pokaz sztucznych ogni na plażę. Po nim polecamy wybrać się do jednego z barcelońskich klubów, w których zabawa trwa zawsze do samego rana!

Wiedeń

Będzie to idealne miejsce na sylwestra we dwoje. Miasto zawiera w sobie wszystko to, co najlepsze. Pyszne jedzenie, wiedeńskie koncerty w filharmonii i uliczne dyskoteki. Każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie, dzięki czemu spędzi niezapomnianego sylwestra!

Berlin

Nie da się ukryć, że jest to jedno z europejskich miast, w których nocne życie jest tak bujne. Mówi się, że berlińskie kluby należą do tych najlepszych. Zabawa się w nich nie kończy. Dlatego mamy pewność, że będzie to świetne miejsce na sylwestra dla osób, które uwielbiają się wyszaleć w rytm dobrej muzyki!  

TAGI #Sylwester

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?