Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
STYL ŻYCIA

Cheat meal Michała Szpaka! Jak odżywia się artysta?

Mimo to zazdrościmy mu figury

Redakcja VIVA! 6 kwietnia 2020 13:30
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak to artysta, który zasłynął na polskiej scenie muzycznej dzięki programowi X Factor. Piosenkarz obecnie przebywa na kwarantannie za granicą i podobnie jak inne gwiazdy pokazuje, co robi w tym czasie. Ostatnio w social mediach opublikował zdjęcie pysznych słodkości, na których widok sami mamy ochotę jeść! Michał bez wątpienia może pochwalić się szczupłą sylwetką, ale czy ostatnia publikacja to dowód na to, że skończył ze zdrową dietą? Sami sprawdźcie!

Michał Szpak na kwarantannie

Podczas pandemii koronawirusa piosenkarz nie wychodzi na ulicę dla własnego bezpieczeństwa. Czas na kwarantannie postanowił zrekompensować sobie pysznym posiłkiem. Michał Szpak opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy wyłącznie słodkości. Kawa, sok pomarańczowy, słodka bułka oraz pączki wyglądają naprawdę smakowicie, ale ten deser z pewnością był bombą kaloryczną... Muzyk uspokoił jednak, że o tylko chwilowa przerwa w zdrowym odżywianiu. Jak napisał artysta: 

Dzień rozpusty. Dzień wolny od diety

Zdrowe, pełnowartościowe posiłki są bardzo ważne, zwłaszcza w tak trudnym okresie, kiedy mniej się ruszamy i musimy dbać o naszą odporność. Nie dajmy się jednak zwariować, od czasu do czasu można odpuścić dietę i ćwiczenia, i zdecydować się na takie szaleństwo. Na co dzień z pewnością Michał nie pozwala sobie na takie ustępstwa i trzyma się jadłospisu, wnioskujemy to po jego figurze, której może pozazdrościć nie jeden kolega (i koleżanka!) z branży.  

Jak odżywia się artysta?
Fot. INSTAGRAM: @michal_szpakofficial

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.