ogrod-w-domu-meghan-harry-kalifornia-8
Fot. East News, Getty Images
Domy gwiazd

Meghan i Harry podczas gali Time pokazali wnętrze swojego domu!

Na drugim planie nie zabrakło stylowych dodatków!

Aleksandra Frankowska 21 października 2020 13:28
ogrod-w-domu-meghan-harry-kalifornia-8
Fot. East News, Getty Images

Książę Harry i Meghan Markle to wciąż jedna z najgorętszych par na świecie. Każdy news z nimi związany ląduje na okładkach międzynarodowych magazynów, a spekulacje na temat kryzysu w ich małżeństwie nie cichną od lat. Oni jednak wciąż trwają przy tym, że ich miłość przezwycięży wszystko. Tym razem para pojawiła się na żywo podczas gali Time, nadając prosto ze swojego salonu.

Dom Harrego i Meghan w Santa Barbara

Minął już prawie rok, odkąd książę Harry i Meghan Markle dokonali słynnego Megxitu i zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Przeprowadzili się do Los Angeles, gdzie kupili dom w Santa Barbara. Wymarzona posiadłość jest niezwykła, a co jakiś czas podczas ich publicznych, jednak zdalnych wystąpień, uchylają rąbka tajemnicy, co do wyglądu ich salonu.

Harry i Meghan w salonie
Fot. Time

Stylowe dodatki w salonie Meghan Markle i księcia Harrego

Gwiazdorska para chętnie udziela się publicznie, co jakiś czas biorąc udział w akcjach charytatywnych, udzielając wywiadów, a także występując co jakiś czas w telewizji. Tym razem byli gośćmi specjalnymi podczas gali Time. Nadawali na żywo prosto ze swojego pięknego salonu, który widzowie mieli okazję widzieć już kilka razu. Podczas rozmowy opowiedzieli, że walczą z negatywnym działaniem social mediów i wolny czas spędzają zawsze z synkiem.

Zawarliśmy przyjaźnie z wieloma osobami, które mają jeden wspólny cel — chęć uczynienia tej przestrzeni zdrowszej i lepszej dla nas wszystkich.

Swojej żonie wtórował Harry.

To, co dzieje się w świecie online, ma wpływ na świat. Nie ogranicza się do określonych platform lub grup w mediach społecznościowych. To jest globalny kryzys — globalny kryzys nienawiści, globalny kryzys dezinformacji i globalny kryzys zdrowotny.

W tle, tuż za parą można dostrzec piękne, stylowe dodatki. Uwagę zwrócił między innymi drewniany świecznik stojący na kominku oraz obrazy, które zdobią ściany. Widać, że para nie zapomniała o zieleni, ponieważ zza ich pleców wyłania się piękna roślina. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.