Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
domy gwiazd

Marina i Wojtek kończą budowę nowego domu. Pokój Liama jest niesamowity!

Wiemy, jak został urządzony!

Redakcja VIVA! 23 września 2021 11:30
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny podobno kończą już budowę nowego domu! Ma być to rezydencja godna prawdziwych gwiazd! Nic dziwnego, w końcu Szczęsny jest jednym z najlepszych polskich piłkarzy, a Marina uznaną i utalentowaną piosenkarką. W nowym domu pary ma podobno znaleźć się nawet winda, która ułatwi poruszanie się między poziomami. Łuczenko-Szczęsna na swoim profilu na Instagramie relacjonuje postępy prac. Niektóre wnętrza są już prawie gotowe i Marina zdecydowała się pokazać je fanom na Instastories. I choć w tej relacji nie widzimy dużo, to gwiazda oznaczyła biuro projektowe odpowiedzialne za stworzenie mebli na wymiar do pokoju małego Liama. I właśnie na profilu tej firmy możemy dokładnie przyjrzeć się pokojowi syna Mariny i Wojtka.

Zobacz także: Marina i Wojciech Szczęsny pokazali wnętrza swojego apartamentu we Włoszech!

Jak wygląda nowy pokój Liama, syna Mariny i Wojtka

Pokój prezentuje się imponująco. Duże okno stało się głównym punktem, wokół którego skupia się elegancka i ponadczasowa białą zabudowa na wymiar. Siedzisko w świetle okna to doskonały pomysł - można tu czytać książki za dnia i relaksować się wieczorem. W pokoju królują jasne kolory - wspomniane białe szafy i wygodny fotel z podnóżkiem. Wnętrza urozmaicają akcenty w miętowym odcieniu zieleni - kanapa, miękki dywan oraz poduszki. Podoba Wam się to wnętrze? Naszym zdaniem jest świetnie przemyślane, a dla rosnącego jak na drożdżach Liama idealne - będzie funkcjonalne także za kilka lat, kiedy chłopiec podrośnie.

pokoj Liama w domu Mariny I Wojtka Szczesnych
Fot. Instagram: @marina_official

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.