Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
domy gwiazd

Marina i Wojtek kończą budowę nowego domu. Pokój Liama jest niesamowity!

Wiemy, jak został urządzony!

Redakcja VIVA! 23 września 2021 11:30
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny podobno kończą już budowę nowego domu! Ma być to rezydencja godna prawdziwych gwiazd! Nic dziwnego, w końcu Szczęsny jest jednym z najlepszych polskich piłkarzy, a Marina uznaną i utalentowaną piosenkarką. W nowym domu pary ma podobno znaleźć się nawet winda, która ułatwi poruszanie się między poziomami. Łuczenko-Szczęsna na swoim profilu na Instagramie relacjonuje postępy prac. Niektóre wnętrza są już prawie gotowe i Marina zdecydowała się pokazać je fanom na Instastories. I choć w tej relacji nie widzimy dużo, to gwiazda oznaczyła biuro projektowe odpowiedzialne za stworzenie mebli na wymiar do pokoju małego Liama. I właśnie na profilu tej firmy możemy dokładnie przyjrzeć się pokojowi syna Mariny i Wojtka.

Zobacz także: Marina i Wojciech Szczęsny pokazali wnętrza swojego apartamentu we Włoszech!

Jak wygląda nowy pokój Liama, syna Mariny i Wojtka

Pokój prezentuje się imponująco. Duże okno stało się głównym punktem, wokół którego skupia się elegancka i ponadczasowa białą zabudowa na wymiar. Siedzisko w świetle okna to doskonały pomysł - można tu czytać książki za dnia i relaksować się wieczorem. W pokoju królują jasne kolory - wspomniane białe szafy i wygodny fotel z podnóżkiem. Wnętrza urozmaicają akcenty w miętowym odcieniu zieleni - kanapa, miękki dywan oraz poduszki. Podoba Wam się to wnętrze? Naszym zdaniem jest świetnie przemyślane, a dla rosnącego jak na drożdżach Liama idealne - będzie funkcjonalne także za kilka lat, kiedy chłopiec podrośnie.

pokoj Liama w domu Mariny I Wojtka Szczesnych
Fot. Instagram: @marina_official

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.