Marina i Wojciech Szczęsny
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Marina i Wojciech Szczęsny pokazali wnętrza swojego apartamentu we Włoszech!

Taras robi ogromne wrażenie!

Aleksandra Frankowska 18 kwietnia 2021 13:27
Marina i Wojciech Szczęsny
Fot. Instagram

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko tworzą jedną z najpiękniejszych par. Wokalistka i piłkarz Juventusu Turyn wychowują wspólnie synka Liama, a sławna mama chętnie pokazuje jak maluch płynnie mówi i zadaje ciekawe pytania. Rodzinne zdjęcia w social mediach pary są piękne, szczere i pełne miłości. Widać, że we Włoszech, gdzie na co dzień mieszkają, są bardzo szczęśliwi, chociaż często bywają również w Polsce. Na niektórych zdjęciach widać także wnętrza ich włoskiego apartamentu, a największe wrażenie robi ogromny taras z widokiem na włoską architekturę. Dziś Wojciech Szczęsny, bramkarz jednej z najlepszych drużyn piłkarskich świata obchodzi 31. urodziny. Z pewnością spędzi je w towarzystwie pięknej żony i ukochanego syna.

Zobacz też: Manicure Mariny to prawdziwy trend z Instagrama! 

Jak mieszka we Włoszech Wojciech Szczęsny i Marina?

Para mieszka w przepięknym apartamencie, z którego widok rozpościera się na niesamowite włoskie budynki. Podczas Wielkanocy, Marina pokazała zdjęcia tarasu, który zachwycił fanów z całego świata. Z takim widokiem można budzić się każdego dnia, a włoska atmosfera udziela się od samego patrzenia. Na tarasie nie zabrakło stylowego wypoczynku – miękkich sofek, foteli z poduszkami w kolorach ziemi, a także stolika kawowego. Włoskie światło cudownie oświetla tę część apartamentu Szczęsnych.

Marina pokazała również wnętrza łazienki, która urządzona została w stylu glamour. Białe ściany, marmurowy blat przy zlewie oraz lustro w kontrastującym, ciemnym kolorze wyglądają bardzo stylowo. To idealny kącik dla kobiety na codzienną pielęgnację.

Czytaj też: MaRina kończy dziś 30 lat! Tylko nam zdradziła szczegóły swojego małżeństwa!

W pozostałych wnętrzach Szczęsnych dominują jasne kolor – biele, beże i szarości. W pokoju Liama widać błękitną ścianę i piękny tipi, w którym chłopiec może się bawić i tworzyć popularne wśród maluchów bazy. Nie brakuje w nim również zwierzęcych akcentów. W salonie stoi również fortepian – kolejna miłość Mariny, której głos rozbrzmiewa w domu Szczęsnych, kiedy tylko ma ochotę.

Jak Wam się podobają wnętrza Mariny i Wojtka? 

Taras Mariny
Fot. Instagram

Taras Mariny
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.