marina-luczenko-szczesna-jaki-dom-wybudowala-dla-syna-liama-w-ogrodzie
Fot. Dawid Klepadło
O tym się mówi!

Manicure Mariny to prawdziwy trend z Instagrama! 

Podobny miała Kylie Jenner!

Aleksandra Frankowska 16 marca 2021 16:27
marina-luczenko-szczesna-jaki-dom-wybudowala-dla-syna-liama-w-ogrodzie
Fot. Dawid Klepadło

Styl Mariny Łuczenko-Szczęsnej podziwiany jest przez kobiety nie tylko z Polski, ale również i na świecie. Mąż gwiazdy, który gra obecnie w drużynie Juventus Turyn, pozwolił artystce zdobyć jeszcze większą rozpoznawalność. Marina uwielbia oryginalne stylizacje, które zawsze zestawia z ogromnym smakiem. Tym razem swoim fanom zaprezentowała nowy manicure w stylu Kylie Jenner. To prawdziwy trend 2021!

Marina lansuje nowy trend manicure 2021

Wokalistka uwielbia długie paznokcie, które zawsze zdobi w dość charakterystyczny sposób. Chociaż jej makijaż jest zawsze bardzo naturalny i podkreśla jej wyjątkową urodę, to z paznokciami uwielbia zaszaleć. Tym razem sama zadbała o swój manicure i postawiła na bardzo oryginalne, asymetryczne zdobienia. Podobny manicure niedawno pokazywała Kylie Jenner.

Zobacz też: Manicure Nataszy Urbańskiej to hit Instagrama!

Supermodny manicure Mariny Łuczenko na wiosnę 2021

Marina postawiła na kształt migdałów, dzięki temu dłonie wydają się jeszcze szczuplejsze i smukłe. Pomalowane na czarno, z asymetrycznymi, mlecznymi wzorami tworzą styl, który nazywa się negative space.

Manicure Mariny w stylu Kylie Jenner
Fot. Instagram

Jak Wam się podoba najnowszy trend w manicure? 

Marcina pokazała manicure
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.