marina-luczenko-szczesna-jaki-dom-wybudowala-dla-syna-liama-w-ogrodzie
Fot. Dawid Klepadło
O tym się mówi!

Manicure Mariny to prawdziwy trend z Instagrama! 

Podobny miała Kylie Jenner!

Aleksandra Frankowska 16 marca 2021 16:27
marina-luczenko-szczesna-jaki-dom-wybudowala-dla-syna-liama-w-ogrodzie
Fot. Dawid Klepadło

Styl Mariny Łuczenko-Szczęsnej podziwiany jest przez kobiety nie tylko z Polski, ale również i na świecie. Mąż gwiazdy, który gra obecnie w drużynie Juventus Turyn, pozwolił artystce zdobyć jeszcze większą rozpoznawalność. Marina uwielbia oryginalne stylizacje, które zawsze zestawia z ogromnym smakiem. Tym razem swoim fanom zaprezentowała nowy manicure w stylu Kylie Jenner. To prawdziwy trend 2021!

Marina lansuje nowy trend manicure 2021

Wokalistka uwielbia długie paznokcie, które zawsze zdobi w dość charakterystyczny sposób. Chociaż jej makijaż jest zawsze bardzo naturalny i podkreśla jej wyjątkową urodę, to z paznokciami uwielbia zaszaleć. Tym razem sama zadbała o swój manicure i postawiła na bardzo oryginalne, asymetryczne zdobienia. Podobny manicure niedawno pokazywała Kylie Jenner.

Zobacz też: Manicure Nataszy Urbańskiej to hit Instagrama!

Supermodny manicure Mariny Łuczenko na wiosnę 2021

Marina postawiła na kształt migdałów, dzięki temu dłonie wydają się jeszcze szczuplejsze i smukłe. Pomalowane na czarno, z asymetrycznymi, mlecznymi wzorami tworzą styl, który nazywa się negative space.

Manicure Mariny w stylu Kylie Jenner
Fot. Instagram

Jak Wam się podoba najnowszy trend w manicure? 

Marcina pokazała manicure
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.