marina-luczenko-szczesna-jaki-dom-wybudowala-dla-syna-liama-w-ogrodzie
Fot. Dawid Klepadło
O tym się mówi!

Manicure Mariny to prawdziwy trend z Instagrama! 

Podobny miała Kylie Jenner!

Aleksandra Frankowska 16 marca 2021 16:27
marina-luczenko-szczesna-jaki-dom-wybudowala-dla-syna-liama-w-ogrodzie
Fot. Dawid Klepadło

Styl Mariny Łuczenko-Szczęsnej podziwiany jest przez kobiety nie tylko z Polski, ale również i na świecie. Mąż gwiazdy, który gra obecnie w drużynie Juventus Turyn, pozwolił artystce zdobyć jeszcze większą rozpoznawalność. Marina uwielbia oryginalne stylizacje, które zawsze zestawia z ogromnym smakiem. Tym razem swoim fanom zaprezentowała nowy manicure w stylu Kylie Jenner. To prawdziwy trend 2021!

Marina lansuje nowy trend manicure 2021

Wokalistka uwielbia długie paznokcie, które zawsze zdobi w dość charakterystyczny sposób. Chociaż jej makijaż jest zawsze bardzo naturalny i podkreśla jej wyjątkową urodę, to z paznokciami uwielbia zaszaleć. Tym razem sama zadbała o swój manicure i postawiła na bardzo oryginalne, asymetryczne zdobienia. Podobny manicure niedawno pokazywała Kylie Jenner.

Zobacz też: Manicure Nataszy Urbańskiej to hit Instagrama!

Supermodny manicure Mariny Łuczenko na wiosnę 2021

Marina postawiła na kształt migdałów, dzięki temu dłonie wydają się jeszcze szczuplejsze i smukłe. Pomalowane na czarno, z asymetrycznymi, mlecznymi wzorami tworzą styl, który nazywa się negative space.

Manicure Mariny w stylu Kylie Jenner
Fot. Instagram

Jak Wam się podoba najnowszy trend w manicure? 

Marcina pokazała manicure
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…