O NICH JEST GŁOŚNO!

Małgorzata i Radosław Majdanowie na stałe przeprowadzą się do Azji?!

Co skłoniło ich do podjęcia takiej decyzji?

Olga Figaszewska 26 lutego 2018 14:00

Niedawno ponownie odwiedzili Azję, a konkretnie Tajlandię i Singapur. Wszystko wskazuje na to, że krajem zachwycili się w trakcie kręcenia zdjęć do hitowego formatu TVN, Azja Express. Jak donosi magazyn Party, małżeństwo postanowiło kupić tam posiadłość. W życiu Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana szykuje się rewolucja?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przeprowadzą się do Azji?

Wszystkich zastanawia jedno, dlaczego zdecydowali się na taki krok? Okazuje się, że po udziale w Azja Express mają słabość do Tajlandii. Miejsce ich urzekło na tyle, że wrócili tam po raz kolejny na zimowy wypoczynek wraz z synami Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Zwiedzali zakątki, których nie udało im się zobaczyć podczas udziału w programie. Przy okazji ostatniej podróży postanowili się rozejrzeć za domem. Słońca i ciepłe morze dobrze wpływa na ich samopoczucie.

„Decyzja została podjęta, a Małgosia już zaplanowała tutaj święta Bożego Narodzenia”, twierdzi znajomy pary. I jak podkreśla magazyn Party, dom ma być nie tylko inwestycją, a przede wszystkim idealnym miejscem na wypoczynek. Na nową nieruchomość wydadzą milion złotych!

Marzycie o podróży do ciepłych krajów? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!