Koniecznie od Fit by Nature!

Redakcja VIVA! 7 kwietnia 2021 11:34

Czy Wy też nie znosicie gotować podczas pandemii, narzekacie na słabą jakość posiłków podczas pracy zdalnej? Jednocześnie macie już dosyć zamówień na wynos i jedzenia na mieście, w biegu, niezdrowo i szybko. Najwyższy czas zadbać o siebie i swoje zdrowie. Naprzeciw wychodzą nam firmy cateringowe, które proponują diety pudełkowe, idealne na czas pandemii. Dzięki nim nie musisz się już martwić, co będziesz jadała na lunch, czy kolację, możesz zawsze chwycić w biegu koktajl, między spotkaniami w trybie online. Dzięki temu utrzymasz formę, twoje ciało będzie świetnie prezentować się latem 2021, a przede wszystkim będziesz czuła się dobrze. Taki miesięczny test z dietą pudełkową może dać obraz tego, czego potrzebuje nasz organizm i pomóc nam w organizacji codziennej, kulinarnej rzeczywistości. Fit by Nature to firma, która na pewno Cię nie zawiedzie. Posiłki są smaczne, świetnie zbilansowane, a jednocześnie zdrowe. W asortymencie marki możesz znaleźć zarówno diety sokowe, wegańskie, diety fit&slim dzięki którym schudniesz, czy też diety bezglutenowe, lub wspomagające odporność. Fit by Nature dostosuje dietę do twoich celów, posiłki są świetnie skomponowane, odpowiedniej wielkości i ładnie podane. To nie ma znaczenia, czy wybierasz dietę ze względu na wygodę, czy po prostu chcesz schudnąć. Na stronie Fit by Nature możesz wybrać taką dietę, jakiej potrzebujesz, a jeśli nie możesz się zdecydować konsultanci marki na pewno Ci w tym pomogą. Najważniejsze są twoje osobiste preferencje i oczekiwania, a wyznacznikiem sukcesu dobre samopoczucie. Testowanie tej diety jest prawdziwą przyjemnością, codzienne rozpakowywania pudełek również. Serdecznie polecamy!

Wiosna 2021 - dlaczego właśnie Fit by Nature?

Jest firmą, która zajmuje się przygotowywaniem zdrowych posiłków i dostarczaniem ich pod drzwi domu lub miejsca pracy.

Całe menu opieramy na naturalnych składnikach, które dostarczane są od sprawdzonych lokalnych dostawców i rolników. W naszych potrawach nie znajdziesz więc chemii i konserwantów oraz półproduktów. Od podstaw przygotowujemy własne kiszonki, przetwory, sosy, a nawet pesto. Dbamy o urozmaicenie i różnorodność jadłospisu i ciekawe połączenia smakowe. W naszej kuchni o niepowtarzalny smak i apetyczny wygląd potraw dba zespół kucharzy i technologów żywności, dla których ważny jest każdy szczegół. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najwyższą starannością oraz zgodnie z zasadami procedur bezpieczeństwa.

 

Nad właściwą kompozycją i zbilansowaniem posiłków dba doświadczony dietetyk, który opiera się na solidnej wiedzy popartej badaniami, a nie chwilowych trendach. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiednie żywienie może wspomóc organizm i zapewnić zdrowie. Dlatego naszym celem jest pomoc jak największej ilości osób w zachowaniu dobrej formy i kondycji na długie lata. Jesteśmy przekonani, że dzięki pełnowartościowym posiłkom Twoje życie zmieni się na lepsze. Oszczędź swój czas i zadbaj o swoje zdrowie z profesjonalistami.

 

Wybierz catering Fit by Nature Zdrowie z Natury

 

Zapraszamy również na Instagram marki Fit by Nature

1/4
zdrowe jedzenie na wiosnę 2021
Copyright @mat.prasowe
1/4

2/4
zdrowe jedzenie na wiosnę 2021
Copyright @mat.prasowe
2/4

3/4
zdrowe jedzenie na wiosnę 2021
Copyright @mat.prasowe
3/4

4/4
zdrowe jedzenie na wiosnę 2021
Copyright @mat.prasowe
4/4

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.