Mr Big, Carrie Bradshaw, Chris Noth, Sarah Jessica Parker, Sex and the City, Seks w wielkim mieście
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

To już oficjalne! Mr. Big pojawi się w nowym sezonie Seksu w Wielkim Mieście!

Fani serialu szaleją z radości!

Aleksandra Frankowska 27 maja 2021 14:27
Mr Big, Carrie Bradshaw, Chris Noth, Sarah Jessica Parker, Sex and the City, Seks w wielkim mieście
Fot. Getty Images

Odkąd świat usłyszał, że scenarzyści przygotowują się do realizacji kontynuacji Seksu w Wielkim Mieście 2021, oszalał! Fani przygód Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek z niecierpliwością czekają na nowe odcinki kultowego serialu. I chociaż wiadomo już, że na ekranie do głównych bohaterek nie dołączy Samantha Jones, wszyscy zastanawiają się, co z postacią Mr. Biga, czy też Johna Prestona – męża Carrie Bradshaw. Czy wielka miłość pisarki pojawi się w kontynuacji telewizyjnego hitu?

Czytaj też: Jak wygląda rodzina Mr. Biga z Seksu w wielkim mieście?

Obsada Seksu w Wielkim Mieście – co z Mr. Bigiem?

Potwierdzono oficjalnie, że w najnowszym sezonie serialu zagra Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis. Wiemy również, że na ekranie nie zobaczymy grającej postać Samanthy Kim Cattrall, która postanowiła kategorycznie odciąć się od serialu. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że nie miała dobrego kontaktu z koleżankami z planu i nie chce być już kojarzona z produkcją Seksu w Wielkim Mieście 2021. To nie jedyna postać, której zabraknie. Potwierdzono również informację, że w kolejnym sezonie serialu zabraknie męża Mirandy, Steve’a, granego przez Davida Eigenberga. Wszyscy zastanawiają się jednak, czy ulubiona para wszechczasów Carrie Bradshar i John Preston (Mr. Big) ponownie pojawią się u swojego boku.

Zobacz również: 65-letni gwiazdor serialu Seks w wielkim mieście został ojcem!

Seks w Wielkim Mieście
Fot. SCREEN HBO

Chris Noth ponownie zagra Mr. Biga?

W świecie show biznesu pojawiły się plotki, jakoby Chirs Noth grający przed laty postać Mr. Biga miał już nie wcielać się ponownie w jego postać.

Fani serialu mogą jednak odetchnąć z ulgą! Zgodnie z najnowszymi informacjami podanymi przez Michael'a Patricka Kinga, Chris Noth, czyli serialowy Mr. Big pojawi się w najnowszym sezonie serialu!

Jestem podekscytowany, że mogę ponownie pracować z Chrisem nad … I po prostu tak…. Jak moglibyśmy kiedykolwiek stworzyć nowy rozdział Seksu w wielkim mieście bez naszego Mr. Biga?

Jak potoczą się dalej losy Carrie i Johna Prestona? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.