Mr Big, Carrie Bradshaw, Chris Noth, Sarah Jessica Parker, Sex and the City, Seks w wielkim mieście
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Kontynuacja Seksu w Wielkim Mieście bez Mr. Biga?

Czy John Preston pojawi się u boku Carrie Bradshaw?

Aleksandra Frankowska 24 lutego 2021 10:27
Mr Big, Carrie Bradshaw, Chris Noth, Sarah Jessica Parker, Sex and the City, Seks w wielkim mieście
Fot. Getty Images

Odkąd świat usłyszał, że scenarzyści przygotowują się do realizacji kontynuacji Seksu w Wielkim Mieście 2021, oszalał! Fani przygód Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek z niecierpliwością czekają na nowe odcinki kultowego serialu. I chociaż wiadomo już, że na ekranie do głównych bohaterek nie dołączy Samantha Jones, wszyscy zastanawiają się, co z postacią Mr. Biga, czy też Johna Prestona – męża Carrie Bradshaw. Czy wielka miłość pisarki pojawi się w kontynuacji telewizyjnego hitu?

Obsada Seksu w Wielkim Mieście – co z Mr. Bigiem?

Potwierdzono oficjalnie, że w najnowszym sezonie serialu zagra Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis. Wiemy również, że na ekranie nie zobaczymy grającej postać Samanthy Kim Cattrall, która postanowiła kategorycznie odciąć się od serialu. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że nie miała dobrego kontaktu z koleżankami z planu i nie chce być już kojarzona z produkcją Seksu w Wielkim Mieście 2021. To nie jedyna postać, której zabraknie. Potwierdzono również informację, że w kolejnym sezonie serialu zabraknie męża Mirandy, Steve’a, granego przez Davida Eigenberga. Wszyscy zastanawiają się jednak, czy ulubiona para wszechczasów Carrie Bradshar i John Preston (Mr. Big) ponownie pojawią się u swojego boku.

Seks w Wielkim Mieście
Fot. SCREEN HBO

Chris Noth ponownie zagra Mr. Biga?

W świecie show biznesu pojawiły się plotki, jakoby Chirs Noth grający przed laty postać Mr. Biga miał już nie wcielać się ponownie w jego postać. Aktor postanowił jednak odnieść się do doniesień i w rozmowie z fanką pod jednym ze swoich zdjęć na pytanie dlaczego nie zagra Mr. Biga odpowiedział:

Wszystko się zmienia... łącznie z ogłoszeniami (dot. obsady).

Czy to znaczy, że na ekranie And Just Like That będziemy mogli zobaczyć koleje miłości Carrie i Mr. Biga? Jeśli tak, to z niecierpliwością pozostaje odliczać nam do premiery kontynuacji serialu Seks w Wielkim Mieście 2021! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?