Miss Universe 4
Fot. Amir Levy/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Arnaaz Sandhu z Indii została Miss Universe 2021. Kim jest? Co o niej wiemy?

Hinduska pokonała 79 innych kandydatek do tytułu!

Redakcja VIVA! 13 grudnia 2021 11:15
Miss Universe 4
Fot. Amir Levy/Getty Images

Arnaaz Sandhu, reprezentantka Indii została Miss Universe 2021. Konkurs zorganizowano w tym roku w Ejlacie w Izraelu. O tytuł walczyło 80 kandydatek z całego świata. Polskę reprezentowała Miss Polski 2021 Agata Wdowiak. Arnaaz Sandhu to już kolejna Hinduska, która sięgnęła po tytuł Miss Universe. Reprezentantki Indii z racji na swoją nietuzinkową urodę często zostają Miss World, Miss Globe, Miss Earth albo właśnie Miss Universe. W tym roku dołączyła do nich kolejna.

ZOBACZ TEŻ: Miss Polski 2021 została wybrana! Która z finalistek otrzymała koronę najpiękniejszej?

Wybory Miss Universe 2021

Podczas tury pytań od jurorów Sandhu zwróciła się do młodych ludzi. W swoim przemówieniu przekonywała ich, że na piękno każdego człowieka składa się jego wyjątkowość. Zaapelowała też, żaby młodzi ludzie przestali porównywać się z innymi, bo to może prowadzić do zaburzeń osobowości, chronicznego smutku a nawet depresji. „Uwierzyłam w siebie i dlatego dziś tu stoję” – dodała na koniec przyszła wtedy jeszcze Miss Universe. Sandhu skorzystała też z okazji, aby zwrócić wagę na problem zmian klimatycznych, jakie dotykają naszą planetę.

Miss Universe 6
Fot. Amir Levy/Getty Images

CZYTAJ WIĘCEJ: Olga Buława została mamą! Miss Polski zdradziła imię maleństwa i pokazała urocze zdjęcie ze szpitala

W ścisłym finale konkursu znalazły się także Nadia Ferreira z Paragwaju i Lalela Mswane z RPA. Polskę reprezentowała Miss Polski 2021 Agata Wdowiak. Polka stanęła do walki o tytuł, ale nie zakwalifikowała się do finałowej 16. Nagrodę za "Najlepszy kostium narodowy" otrzymała reprezentantka Peru, Yela Rivera. Agata Wdowiak zajęła w tej konkurencji 10 miejsce.

Arnaaz Sandhu – kim jest Miss Universe 2021?

21-letnia Arnaaz Sandhu jest początkującą modelką i aktorką, której zdjęcia możemy oglądać na Instagramie. Arnaaz jest też zaangażowaną aktywistką, co dało się zauważyć podczas finału konkursu. Walczy o prawa kobiet i ustanie zmian klimatycznych, a jej idolką jest żona Nicka Johnasa, Priyanka Chopra (która sama w 2000 roku wygrała konkurs Miss World). W wolnym czasie lubi jogę, taniec, gotowanie, grę w szachy i jazdę konną. 

Miss Universe 7
Fot. Amir Levy/Getty Images

Jak Wam się podoba nowa Miss Universe 2021? Zasłużyła na tytuł?  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.