Olga Buława, Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat, Warszawa, 26.02.2019
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
O tym jest głośno

Olga Buława została mamą! Miss Polski zdradziła imię maleństwa i pokazała urocze zdjęcie ze szpitala

Chłopiec czy dziewczynka?

Marta Nawacka 12 grudnia 2021 19:52
Olga Buława, Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat, Warszawa, 26.02.2019
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

W 2018 roku uznano ją za najpiękniejszą Polkę. Olga Buława zdobyła tytuł Miss Polski, a wcześniej wyróżniono ją w konkursie Miss Ziemi Zachodniopomorskiej. Na ogół stara się chronić swoje życie prywatne, a z fanami dzieli się tylko przełomowymi momentami. W dniu 30. urodzin pokazała zdjęcie ciążowego brzuszka, a dziś przekazała radosną nowinę, że została mamą.

Olga Buława – kariera

Gdy Olga Buława wzięła udział w konkursie Miss Ziemi Zachodniopomorskiej, zdobyła tytuł II Wicemiss. Później, za namową koleżanki, wzięła udział w kolejnym konkursie i tym razem została okrzyknięta Miss Polski 2018. w 2019 roku była polską reprezentantką podczas Miss Universe. Tam zdobyła tytuł Miss Congeniality Universe. Pasja i realizowanie swoich marzeń pozostało jednak dla pięknej Polki priorytetem.

Wielką pasją Olgi Buławy jest podróżowanie i to właśnie z nim związała swoje życie zawodowe. Pracuje jako stewardesa Linii Lotniczych LOT. Wzięła również udział w programie No to lecę, w którym relacjonowała podróże do najdalszych zakątków świata oraz zdradzała kulisy swojej pracy.

Czytaj też: Miss Polski 2018, gwiazda programu TVN, wykwalifikowana stewardessa...

Olga Buława, Gala Miss Polski 2018, 09.12.2018, Krynica-Zdrój
Fot. Rafal Gaglewski/REPORTER

Olga Buława, Gala Miss Polski 2018, 09.12.2018, Krynica-Zdrój

Olga Buława, Dzień prasowy kanałów lifestylowych TVN, Warszawa, 01.04.2019
Fot. Mateusz Jagielski/East News
Olga Buława, Dzień prasowy kanałów lifestylowych TVN, Warszawa, 01.04.2019

Olga Buława urodziła!

W miarę możliwości Miss Polski 2018 stara się chronić swoje życie prywatne, a z fanami dzielić się tylko najistotniejszymi szczegółami. Tak właśnie było w przypadku ogłoszenia ciąży: w dniu 30. urodzin Olga Buława udostępniła zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. „Najpiękniejszy prezent na trzydzieste urodziny”, pisała wówczas. W błogosławionym stanie nie zwalniała tempa. Dalej realizowała się zawodowo, poinformowała nawet swoich obserwujących, że już niebawem ruszy z kolejnym programem w TVN Style. „Już niedługo widzimy się w nowym programie @tvnstyle_official . Cieszę się z tych nagrań podwójnie, bo będę mieć super pamiątkę z tego wyjątkowego czasu”, pisała na Instagramie.

Dzisiaj za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Olga Buława podzieliła się z fanami radosną nowiną. 4 grudnia urodziła córeczkę! Dziewczynka otrzymała imię Lara, a dumna mama podzieliła się pierwszym wspólnym zdjęciem ze swoją pociechą. Serdecznie gratulujemy!  

Zobacz także: Oto Miss Polski 2018! Kim jest piękna Olga Buława?

Olga Buława, Flesz Fashion Night 2021, 02.09.2021, Warszawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Olga Buława, Flesz Fashion Night 2021, 02.09.2021, Warszawa

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.