O NIEJ SIĘ MÓWI

Miss Polski 2018, gwiazda programu TVN, wykwalifikowana stewardessa...

Kim jest Olga Buława, nowa dziewczyna Maćka Musiała?

Rafał Kowalski 16 września 2019 17:01

Ma dwadzieścia osiem lat i jeszcze półtora roku temu była niepewną siebie dziewczyną. Wszystko w życiu Olgi Buławy zmienił start w konkursie na Miss Polski, do którego namówiła ją koleżanka. Miłośniczka dalekich podróży ważyła przed finałem 65 kilogramów, ale szybko schudła i… wygrała cały plebiscyt! Dziś o pewnej siebie 28-latce usłyszała cała Polska. Wszystko za sprawą zdjęć, na których Olga Buława chodzi za rękę z młodszym od siebie o 4 lata Maciejem Musiałem…

Kim jest nowa dziewczyna Maćka Musiała, Olga Buława?

Dziennik Super Express zamieścił na swoich łamach fotografie, na których Maciej Musiał i Olga Buława spacerują razem po Warszawie obejmując się i trzymając za dłonie. Zdjęcia mają być dowodem na to, że aktor i Miss Polski 2018 są razem. Co jeszcze wiemy na temat prześlicznej 28-latki?

Przy okazji startu w konkursie na najpiękniejszą Polkę, Olga Buława udzieliła kilku w wywiadów, w których sama opowiadała o sobie. „Zodiakalny lew, numerologiczna 11, fanka przygód Harry'ego Pottera, stewardessa w PLL LOT, absolwentka prawa na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu. Uwielbiam klimat sci-fi i fantasy i można powiedzieć, że jestem nerdem. Kocham podróżować, a z odwiedzonych miejsc przywożę magnesiki na lodówkę. Moje cele w życiu są zazwyczaj szalone i z pozoru wydają się nieosiągalne, a jednak udaje mi się je realizować. Jedno z moich najdziwniejszych, niezrealizowanych wciąż marzeń to chęć zostania twarzą krzyżówek”, mówiła 28-latka w rozmowie z Hotmag.pl. „Mam mnóstwo przyjaciół, jeżdżę na longboardzie , podróżuję, w wolnych chwilach, których mam obecnie coraz mniej, spędzam czas z bliskimi mi osobami”, dodała.

28-latka zdradziła także, że pochodzi z dość dużej rodziny. „Jesteśmy rodziną patchworkową. Mam trzech braci i dwie siostry. Najstarszy brat ma 32 lata, najmłodsza siostrzyczka dwa latka. Nie widujemy się zbyt często, ale bardzo wspieramy”, powiedziała Olga Buława. Nowa dziewczyna Macieja Musiała ma mało czasu dla bliskich, ponieważ jej praca wymaga od niej przemieszczania się po świecie. Dziś 28-latka jest szefową pokładu w liniach LOT. „Moja praca to styl życia i się w niej spełniam. Poza budzeniem się na różnych kontynentach, ciekawe jest to, że za każdym razem pracuję z inną załogą. To niesamowite, że z ludźmi z którymi często pracuję pierwszy raz w życiu potrafimy stworzyć zgrany zespół i działać zgodnie w każdej sytuacji. Zdarza się tak, że w pracy spędzamy Wigilię, Wielkanoc czy Sylwestra i można powiedzieć, że zastępujemy sobie wtedy rodzinę”, mówiła w rozmowie z Hotmag.pl.

Wszystkich, którzy chcieliby podejrzeć, jak wygląda praca Olgi Buławy na pokładzie samolotu, zachęcamy do oglądania programu No to lecę!, który emitowany jest na kanałach Travel Channel i TVN Style. Z kolei więcej zdjęć nowej miłości Maćka Musiała znajdziecie w naszej galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.