Jak wyglądają wnętrza tej rezydencji?

Redakcja Viva! 23 października 2020 18:30

Świeżo upieczeni rodzice malutkiej Daisy Dove Bloom Katy Perry i Orlando Bloom postanowili zainwestować w zakup nowego domu. Para kupiła rezydencję wartą 14 milionów dolarów w Montecito w Santa Barbara - to ta sama okolica, w której zamieszkali książę Harry i księżna Meghan.

Nowy dom Katy Perry i Orlando Blooma

Posiadłość składa się z czterech oddzielnych, ale przylegających do siebie działek. Na miejscu znajduje się główny dom w stylu śródziemnomorskim, wolnostojący garaż na cztery samochody, nad którym zaprojektowano przestrzeń gościnną, oraz domek przy basenie z dwiema dodatkowymi sypialniami. Rozległa nieruchomość otoczona jest pięknymi ogrodami. Jak się okazuje, rezydencja była pierwotnie wystawiona za wyższą kwotę, a Katy i Orlando udało się kupić ją w… „okazyjnej” cenie. Dom ma sześć sypialni i aż dwanaście łazienek. Posiadłość należała kiedyś do byłego dyrektora generalnego firmy Chrysler, a w środku została luksusowo urządzona.  

1/5
nowy-dom-katy-perry-orlando-blooma-jak-wyglada-2
Copyright @IDX via The Grosby Group/East News
1/5

Z okien wspaniałego salonu rozciąga się niesamowity widok na ocean…

2/5
nowy-dom-katy-perry-orlando-blooma-jak-wyglada-8
Copyright @IDX via The Grosby Group/East News
2/5

W rezydencji znajduje się też elegancki gabinet. Czy Katy i Perry zamierzają przerobić tę przestrzeń na pokój zabaw dla córeczki?

3/5
nowy-dom-katy-perry-orlando-blooma-jak-wyglada-5
Copyright @IDX via The Grosby Group/East News
3/5

Główna sypialnia wygląda bardzo przytulnie. Utrzymana została w spokojnych odcieniach beżu.

4/5
nowy-dom-katy-perry-orlando-blooma-jak-wyglada-11
Copyright @IDX via The Grosby Group/East News
4/5

Relaks nad tym pięknym basenem to spełnienie marzeń!

5/5
nowy-dom-katy-perry-orlando-blooma-11
Copyright @IDX via The Grosby Group/East News
5/5

Na uwagę zasługuje wspaniale utrzymana zieleń, która otacza dom.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…