katy-perry-orlando-bloom-dom-wnetrze-pokoj-4
Fot. Getty Images
domy gwiazd

Jak mieszkają świeżo upieczeni rodzice Katy Perry i Orlando Bloom?

To pokój ich córeczki Daisy Dove najbardziej zachwyca!

Redakcja VIVA! 3 września 2020 19:30
katy-perry-orlando-bloom-dom-wnetrze-pokoj-4
Fot. Getty Images

Katy Perry i Orlando Bloom po powitaniu na świecie córeczki Daisy Dove spędzają czas w swojej rezydencji w Beverly Hills. Wspaniały dom w Hidden Hills piosenkarka kupiła za niecałe 19 milionów dolarów w 2017 roku. W rezydencji znajduje się pięć sypialni i tyle samo łazienek, a na terenie jest też basen bez krawędzi tzw. infinity pool.

Tuż przed narodzinami malutkiej Daisy Dove Katy Perry pokazała fanom jej pokoik w filmie wideo. „Hej wszystkim, pokażę wam pokój dziecięcy, gotowi?", powiedziała Perry w nagraniu swojego cotygodniowego cyklu Smile Sunday livestream, witając widzów w różowym pokoju.

Pokój Daisy Dove, córeczki Katy Perry i Orlando Blooma


Na filmie można zobaczyć kilka zestawów ubrań dla niemowląt, wiszących na ozdobnych haczykach na ścianach, w tym koronkową żółtą sukienkę i parę pantofelków. W pokoju znajduje się śliczne, proste białe łóżeczko, które zostało ustawione pod oknem. W drugim rogu pokoju ustawiono fotel bujany z poduszką pod plecy. Perry w filmie pokazuje również kilka strojów swojej córki, w tym jeden szczególnie zabawny, z nadrukowaną na nim twarzą Blooma.


 

Dom Katy Perry i Orlando Blooma


A jak wygląda reszta pomieszczeń w rezydencji Katy i Orlando? Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć salon w tym domu, kiedy Katy nagrywała materiał do programu American Idol podczas kwietniowego lockdownu. Cały pokój, łącznie z sufitami, został pomalowany na ciemnozielony kolor, na ścianach znajdują się boazerie. Telewizor jest zamontowany na ścianie nad kominkiem, z wbudowanymi półkami i szafkami po obu stronach.

Katy zaprosiła fanów także do swojej kuchni. Obszerne pomieszczenie zostało urządzone w eleganckim stylu. Nam podobają się białe szafki i marmurowy blat, w który wpuszczony jest stalowy zlew.

Równie elegancko prezentuje się łazienka. Widać, że Katy i Orlando stawiają na ponadczasowe wnętrza, ale lubią dodać do nich ciekawe akcenty. W łazience uwagę zwraca podłoga.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!