Katy Perry, Orlando Bloom
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami! Dla córki wybrali nietypowe imię...

Artystka ma też drugi powód do świętowania!

Olga Figaszewska 27 sierpnia 2020 11:58
Katy Perry, Orlando Bloom
Fot. Getty Images

Ich marzenie się spełniło! Katy Perry i Orlando Bloom powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! W mediach społecznościowych pokazali uroczą fotografię z córeczką. Jakie imię dla niej wybrali? Brzmi uroczo!

Katy Perry została mamą!

26 sierpnia Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami! To dla nich niesamowite przeżycie! A dla aktora kolejny wielki dzień, ponieważ po raz drugi został tatą. Orlando ma już syna ze swoją poprzednią partnerka, Mirandą Kerr.

Narodziny córeczki mocno go poruszyły. Świeżo upieczeni rodzice podzielili się z fanami szczęśliwą nowiną za pośrednictwem Instagrama. W sieci pojawiło się ich urocze zdjęcie, na którym trzymają za rączkę noworodka.

„Witaj na świecie Daisy Dove Bloom!”, napisali.  Katy Perry i Orlano Bloom przy okazji zdradzili, że mama i córeczka czują się wspaniale. Oczekiwanie na narodziny dziecka w czasie pandemii koronawirusa było dla nich stresujące. Ale wszystko potoczyło się szczęśliwie! O swoich przeżyciach opowiedzieli w poście na profilu organizacji UNICEF, której są ambasadorami. Wykorzystali sytuację, by zaapelować o wsparcie dla potrzebujących rodzin. 

„Wiemy, że jesteśmy szczęśliwcami, i nie każdy może mieć tak pozytywne doświadczenia z porodu. Społeczności na całym świecie wciąż doświadczają niedoboru pracowników służby zdrowia i co jedenaście sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek, głównie z przyczyn, którym można zapobiec.

Od czasu COVID-19 znacznie więcej noworodków jest zagrożonych, z powodu braku dostępu do wody, mydła, szczepionek i leków zapobiegających chorobom. Jako rodzice noworodka, to łamie nam serca, ponieważ teraz bardziej niż kiedykolwiek wczuwamy się w borykających się z problemami rodziców”, wyznali.

Nowa płyta Katy Perry - Smile

Amerykańska gwiazda ma też drugi powód do radości. Na rynku właśnie ukazała się jej kolejna płyta. Krążek Smile promuje singiel o tym samym tytule. „Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham „Smile” teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei”, mówi o utworze Katy Perry.

Cały album jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Serdecznie i podwójnie gratulujemy! 

Katy Perry, Smile
Fot. materiał prasowy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Repost @unicef ・・・ Welcome to the world, Daisy Dove Bloom! We are honoured to introduce Goodwill Ambassadors @KatyPerry and @OrlandoBloom’s new bundle of joy.⠀ ⠀ “We are floating with love and wonder from the safe and healthy arrival of our daughter,” Katy and Orlando told us.⠀ ⠀ “But we know we’re the lucky ones and not everyone can have a birthing experience as peaceful as ours was. Communities around the world are still experiencing a shortage of healthcare workers and every eleven seconds a pregnant woman or newborn dies, mostly from preventable causes. Since COVID-19 many more newborn lives are at risk because of the increased lack of access to water, soap, vaccines and medicines that prevent diseases. As parents to a newborn, this breaks our hearts, as we empathize with struggling parents now more than ever.⠀ ⠀ “As UNICEF Goodwill Ambassadors, we know UNICEF is there, on the ground, doing whatever it takes to make sure every expecting mother has access to a trained health worker and access to quality healthcare. In celebration of the heart we know our daughter already has, we have set up a donation page to celebrate DDB’s arrival. By supporting them, you are supporting a safe start to life and reimagining a healthier world for every child. We hope your ♥️ can bloom with generosity.⠀ ⠀ Gratefully-⠀ ⠀ Katy & Orlando.”⠀ ⠀ Please tap the link in our bio to support the most precious gift: a healthy child.

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.