Odkryj Instagram Spots i przywieź piękne fotografie ze swojej podróży!

Aleksandra Charzewska 17 lipca 2018 16:15

Wybierasz się do Londynu? Nie zapomnij o zdjęciach na Instagram! Nie mogą być jednak byle jakie. Stolica Wielkiej Brytanii oferuje wiele pięknych i wdzięcznych do fotografowania miejsc, które na pewno przysporzą Ci nowych obserwatorów. Ubierz się ładnie, naładuj aparat i chodź z nami na wycieczkę po najciekawszych Instagram Spots!   

1/7
insta spots
Copyright @instagram.com/sg_skygarden
1/7

Marzysz o idealnym zdjęciu na tle panoramy Londynu? Wybierz się do Sky Garden! Niespotykany ogród, w którym mieści się również restauracja i bar, oferuje niczym niezakłócony widok na całe miasto. Wstęp do Sky Garden jest darmowy, po uprzednim zarezerwowaniu terminu. 

2/7
insta spots
Copyright @instagram.com/peggyporschenofficial
2/7

Peggy Porshen Cakes to mała cukiernia serwująca misternie dekorowane lukrem słodkości! Możecie wypić tu także pięknie przystrojoną kawę z różowych, pozłacanych filiżanek. Budynek cukierni zachwyca również z zewnątrz – jest różowy i pokryty kwiatami. Idealne miejsce na idealne zdjęcia! 

3/7
insta spots
Copyright @instagram.com/coppaclub
3/7

Kolacja na szczycie londyńskiego wieżowca w szklanym igloo? Brzmi jak pomysł na spektakularne zdjęcie! Możesz go zrealizować w Coppa Club. Jest to restauracja, która poza smacznym jedzeniem pozwala nasycić się gościom panoramą miasta. 

4/7
insta spots
Copyright @instagram.com/elan_cafe
4/7

Elan Cafe to stylowa kawiarnia serwująca nie tylko pyszną kawę, ale także desery, które pięknie prezentują się na zdjęciach! Jej wnętrze jest bardzo kobiece i eleganckie. Znajdują się tam różowe fotele i marmurowe stoliki. Jest także ściana udekorowana kwiatami, przy której każde selfie będzie wyglądało oszałamiająco!

5/7
insta spots
Copyright @instagram.com/_tehran_geles_
5/7

Notting Hill to jedna z najsłynniejszych dzielnic Londynu. Na jej ulicach rozgrywały się sceny wielu Hollywoodzkich filmów. Nie bez powodu! Kolorowe fasady domów, sklepy z antykami, stylowe butiki, kolorowe uliczki – to wszystko tworzy idealne tło do zdjęć! 

6/7
insta spots
Copyright @instagram.com/firsttothesunrise
6/7

Neal's Yard do mała uliczka znajdująca się w samym sercu Londynu. Wielokolorowe fasady budynków i ukryty na jednym z dziedzińców ogród przyciągają wielu turystów, a także tworzą doskonałą scenerię do ciekawych zdjęć. Idealne miejsce na sesję z przyjaciółkami! 

7/7
insta spots
Copyright @instagram.com/qmike
7/7

Zdjęcia imponującej architektury zawsze świetnie prezentują się na Instagramie. W Londynie warto sfotografować Muzeum Historii Naturalnej. Odwiedzając Londyn zimą koniecznie wybierz się na lodowisko, które znajduje się przed muzeum –doskonałe miejsce na romantyczne zdjęcia z ukochanym! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.