Gwiazdy stroja domy na swieta
Fot. Instagram
Magiczne Święta

Gwiazdy stroją domy na Święta 2020! Jakie dekoracje wybrały?

Wśród nich Jennifer Lopez, Joanna Przetakiewicz, Anna Dereszowska czy Kasia Tusk!

Aleksandra Frankowska 2 grudnia 2020 13:27
Gwiazdy stroja domy na swieta
Fot. Instagram

Boże Narodzenie 2020 już za rogiem. Gwiazdy na całym świecie zaczęły już przygotowania do tego niezwykłego czasu i dekorują swoje domy. Pojawiają się już pierwsze choinki niebotycznych rozmiarów, lampki, girlandy, a nawet sztuczne prezenty, które umilają czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Wśród tych gwiazd, które już poczuły świąteczną atmosferę znalazły się między innymi Jennifer Lopez, Joanna Przetakiewicz, Anna Dereszowska czy Kasia Tusk!

Święta u Jennifer Lopez

Amerykańska gwiazda udekorowała swój salon przepiękną choinką. Wszyscy wiedzą, że słynie ona z zamiłowania do białego koloru – na takie też dekoracje właśnie postawiła. W świątecznym anturażu pokazała także swoją ukochaną mamę. Trzeba przyznać, że czuć u niej białe Święta 2020!

Anna Dereszowska ma już świąteczną girlandę

Na profilu Anny Dereszowskiej pojawiło się jej piękne zdjęcie ze świąteczną girlandą. Gwiazda w opisie zdjęcia nawiązała do rozpoczynającego się grudnia i nadchodzących Świąt. Jak widać, sama już dekoruje swoje wnętrza i być może już niedługo pokaże swoim fanom więcej szczegółów.

Czerwona choinka Joanny Przetakiewicz

Dyrektor kreatywna domu mody La Mania zaprezentowała swoim fanom czerwoną choinkę! Sięgające do samego sufitu drzewko robi ogromne wrażenie. Nietypowa choinka w wykonaniu Przetakiewicz spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony jej fanów, którzy okrzyknęli ją niesamowitą dekoracją!

Minimalistyczne Święta 2020 u Kasi Tusk

U Kasi Tusk na Instagramie wciąż biało, ale nie brakuje czerwonych akcentów zwiastujących Boże Narodzenie 2020. Blogerka pokazuje kolejne dekoracje, jak między innymi zapakowane w biały papier i owinięte czerwoną kokardą stylowe prezenty. Są też klimatyczne lampki, świeczki oraz świąteczne swetry, bez których nie byłoby tak wspaniałej atmosfery! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?