Gwiazdy przygotowuja sie na swieta
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Gwiazdy przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia 2020!

Dekoracje, prezenty i świąteczne przepisy celebrytów!

Aleksandra Frankowska 22 grudnia 2020 16:27
Gwiazdy przygotowuja sie na swieta
Fot. Instagram

Boże Narodzenie 2020 już za kilka dni. Gwiazdy na swoich Instagramach chętnie pokazują, jak przygotowują się do tego intensywnego czasu. Większość z nich ma już świąteczne dekoracje i choinki. Niektórzy pokazują w jaki sposób pakują prezenty dla najbliższych, a inni spędzają czas w kuchni przyrządzając świąteczne potrawy. Nie da się ukryć, że będą to specyficzne Święta 2020, ze względu na ograniczenia i dystans społeczny. Nie sprawiło to jednak, ze wśród gwiazd zniknęła atmosfera, wręcz przeciwnie!

Kasia Tusk uwielbia Boże Narodzenie

Blogerka przygotowania rozpoczęła już na początku grudnia. Wówczas w jej minimalistycznych wnętrzach pojawiły się żywe gałązki drzewka iglastego oraz lampki. Pokazała również jak wybiera choinkę razem z córeczką i jak piecze niezwykłe, świąteczne ciasta - między innymi bezglutenowy piernik. 

Magda Gessler spędza Boże Narodzenie w Hiszpanii

Restauratorka wraz z córką Larą, wnuczką Neną i zięciem Piotrem wybrała się do Hiszpanii, gdzie wyczekuje na swojego ukochanego Waldemara. Ze względu na ograniczenia i zakazy lotów, był to jeden z niewielu krajów w Europie, gdzie mógł on przylecieć przez problemów z Kanady. Rodzina Gesslerów przygotowywała się do wyjazdu dość długo i chociaż tym razem nie spędzą świąt w rodzinnym domu, cieszą się, że będą razem. Z pewnością Magda Gessler ugotuje coś niesamowitego.

Anna i Robert Lewandowscy wrócili do Polski na Święta 2020

Już tydzień temu Anna Lewandowska pojawiła się na Podhalu, gdzie wraz z córkami cieszyła się prawdziwym, świątecznym śniegiem. Chociaż w monachijskim domu gwiazdorskiej pary pojawiła się ogromna choinka, to jednak małżonkowie tradycyjnie na Święta wrócili do Polski. Anna Lewandowska na swoim Instagramie relacjonuje również przygotowania do świąt oraz pichci pyszne potrawy.

Joanna Przetakiewicz zachwyciła choinką

Zdecydowanie w tym roku najpiękniejszą i najbardziej ekstrawagancką choinkę wybrała do swojego wnętrza Joanna Przetakiewicz. Projektantka, która została w końcu żoną Rinke Rooyensa, wybrała czerwoną choinkę symbolizującą miłość. Ogromne drzewko robi niesamowite wrażenie! W jej domu można poczuć nie tylko luksus, ale i prawdziwy, amerykański klimat Świąt! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.