choinki-gwiazd-2020-jak-przystroily-6
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba, @joannakoroniewska
magiczne święta

Choinki gwiazd na Boże Narodzenie 2020 - jak znani przystroili domy?

Zobacz najpiękniejsze drzewka świąteczne!

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2020 15:30
choinki-gwiazd-2020-jak-przystroily-6
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba, @joannakoroniewska
Świąteczna gorączka już się zaczęła. I choć te święta będą nieco inne od tych, które znamy z poprzednich lat, to na pewno jeśli zadbamy o stworzenie gwiazdkowej atmosfery mają szanse być równie piękne. Początek grudnia to czas pierwszych świątecznych przygotowań. Kupujemy prezenty dla najbliższych i przystrajamy domy na święta. Niektórzy mają już nawet choinki! Gwiazdy, które już przystroiły drzewka chętnie pokazują je na swoich profilach na Instagramie. Czyja choinka robi największe wrażenie? Postanowiliśmy przyjrzeć się choinkom gwiazd! Która podoba Wam się najbardziej?

Choinka Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek przygotowała dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę. Do zdjęcia z choinką w tle zapozowała z malutkim Henrykiem na rękach. To będą pierwsze święta synka Małgorzaty i Radosława Majdana - na pewno będą wyjątkowe.

Choinka Anny Lewandowskiej

Anna i Robert Lewandowscy świąteczne drzewko wybrali już w listopadzie! Powód? Kochają święta, a w tym trudnym dla nas wszystkich roku chcą cieszyć się normalnością. W ten sposób przez cały grudzień będą mogli nacieszyć się gwiazdkową atmosferą. Zobaczcie, jak Ania skomentowała zdjęcie, które opublikowała na Instagramie:

Zdjęcie z choinką... W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale... czy to ważne? Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę 🎄A cały grudzień przeznaczymy na celebrowanie przedświątecznego nastroju szykując dom na święta, robiąc kalendarz adwentowy dla dzieci czy piekąc pierniczki 🤩 Chcę cieszyć się tym pięknym czasem najdłużej jak się da, a wieczorem, nawet czasem zasmakować grzanego wina

Choinka Agnieszki Kaczorowskiej-Peli

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest prawdziwą mistrzynią tworzenia ciepłej, domowej atmosfery. Nic więc dziwnego, że w jej domu choinka już stoi. Duże drzewko zostało elegancko przystrojone - przeważają złote bombki. To bezpieczny i zarazem niezwykle szykowny pomysł na świąteczne dekoracje.
 

Choinka Pauliny Krupińskiej-Karpiel

Paulina pokazała swoim fanom na Instagramie niewielką choinkę w Mikołajki. Nam bardzo podoba się biała osłonka w świątecznym klimacie, w której stoi drzewko.

Choinka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Joanna i Maciej od czasu początku pandemii są prawdziwą sensacją Instagrama - ich poczucie humoru umiliło trudne chwile izolacji wielu z nas. Teraz słynna para postanowiła podzielić się z obserwatorami na Intsagramie pięknym zdjęciem w świątecznym klimacie. Ich choinka, która ozdobiona jest srebrnymi i złotymi bombkami zachwyca.

Choinka Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz pokazała fanom zdjęcie z oszczędnie ubraną choinką w tle. Prawdopoodbnie nie jest to choinka w domu Ewy, ale na planie programu w telewizji Polsat.

Świąteczne dekoracje u Kasi Tusk

Kasia Tusk co roku przygotowuje dla swoich czytelniczek długie artykuły o tym, jak przygotować się do świąt. W tym roku nie mogło być inaczej - choć Kasia, jak każdy z nas wie, że gwiazdka 2020 będzie odmienna od dotychczasowych. Nas urzekł sposób, w jaki blogerka pakuje prezenty - takie inspiracje lubimy najbardziej!

Choinka u Cleo

Cle zdecydowała się na mikrochoinkę - nie znaczy to wcale, że jest ona gorsza od wielkich choinek, które pojawiły się w domach innych gwiazd. Co Cleo zdradziła o swoim drzewku fanom?

Obiecałam że pochwalę się moją choinką 🎄 może nie jest zbyt duża i spektakularna, ale jest za to mega urocza 🥰 W supermarkecie zawsze wybieram najbiedniejszą i najmniej atrakcyjną choinkę stojącą na samym szarym końcu wystawy. Każda choinka powinna mieć szansę pięknie spędzić Święta! 😁 do tego jest w doniczce więc postaram się na wiosnę ją gdzieś posadzić.

Choinka Joanny Przetakiewicz

To jedna z najbardziej niesamowitych choinek, jakie widzieliśmy na profilach gwiazd na Instagramie. Joanna Przetakiewicz postawiła na choinkę w wydaniu glamour. Czerwone drzewko robi oszałamiające wrażenie.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?