Grażyna Wolszczak
Fot. Grażyna Wolszczak
Domy gwiazd

Grażyna Wolszczak pokazała wnętrza swojego zjawiskowego mieszkania!

Co za styl!

Aleksandra Frankowska 9 czerwca 2021 17:27
Grażyna Wolszczak
Fot. Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. To jak czas korzystnie wpływa na jej urodę jest już niemalże legendą w polskim show biznesie. Aktorka, która największą popularność zyskała dzięki roli Basi w serialu Na Wspólnej, na co dzień mieszka w bardzo przestronnym mieszkaniu, którego wnętrza można ukradkiem dostrzec na jej profilu na Instagramie. Jak mieszka Grażyna Wolszczak?

Zobacz też: Grażyna Wolszczak wygląda jak Jennifer Lopez!

Grażyna Wolszczak pokazała wnętrza swojego apartamentu

Aktorka uwielbia urządzać wnętrza. Jej mieszkanie jest najlepszym na to dowodem – to prawdziwe wnętrza niczym z żurnala. Jest klimatyczne i przytulne. Znajduje się tam wiele artystycznych dodatków i połączenie kilku stylów, ale wszystko zostało zrobione ze smakiem.

Na ścianach widać wiele obrazów znanych malarzy. Grażyna Wolszczak uwielbia sztukę. Mnóstwo tam również zdjęć rodzinnych i pamiątek, a także antyków. W jadalni widać drewniany stół, a także biurko z szafką, które wyróżnia się pięknymi zdobieniami.

Czytaj również: Grażyna Wolszczak: „Ja jestem zadowolonym z życia człowiekiem. Mam wielką frajdę z tego, co robię”

Uwagę zwraca także kuchnia, w której króluje połączenie dwóch odcieni – bieli i fuksji. Ten drugi niesamowicie ożywił wnętrze i dodał mu ogromu dobrej energii. Grażyna Wolszczak bardzo lubi tu przebywać, przyrządzając ciekawe potrawy, co widać na zdjęciach.

Jak Wam się podoba wnętrze jej mieszkania? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.