Case na telefon Emily w Paryzu
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Netflix ogłosił datę premiery Emily w Paryżu 2!

Wszystkom co wiemy o najnowszym sezonie serialu!

Aleksandra Frankowska 27 września 2021 16:27
Case na telefon Emily w Paryzu
Fot. Materiały prasowe

Netflix podał właśnie wspaniałą wiadomość dla fanów jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich miesięcy! Emily w Paryżu wraca z nowym sezonem! Przygody pracującej w paryskiej agencji marketingowej Amerykanki będzie można już niebawem oglądać na popularnej platformie. Kiedy premiera drugiego sezonu Emily w Paryżu na Netlixie?

Czytaj też: Case na telefon z serialu Emily w Paryżu, który robi furorę w sieci!

Emily w Paryżu 2 – kiedy premiera?

Zgodnie z informacjami podanymi przez Netflix, do tej pory serial obejrzało aż 58 milionów gospodarstw domowych. Jednocześnie Emily w Paryżu stała się najpopularniejszym serialem komediowym na Netflixie w 2020 roku. Serwis streamingowy zapowiedział właśnie premierę Emily w Paryżu 2, która będzie miała miejsce 22 grudnia. Można więc założyć, że świąteczne dni spędzimy przed ekranami komputerów i telewizorów, oglądając kolejne przygody Emily znad Sekwany.

Zobacz również: Nowe szaty królowych? Czym zaskoczą nas bohaterki kontynuacji „Sex and the City”?

Emily w Paryżu 2 – co będzie się działo w kolejnym sezonie?

Drugi sezon serialu kręcony jest od listopada 2020. Zapowiedzią kontynuacji prac nad nowymi odcinkami było opublikowanie fikcyjnego maila od szefowej Emily, Sylvie, który brzmiał:

Niestety informujemy, że Emily Cooper będzie musiała pozostać w Paryżu przez dłuższy czas. Mimo jej nad wyraz śmiałego zachowania i braku wcześniejszego doświadczenia w dziale marketingu dóbr luksusowych, zdołała zauroczyć kilku z naszych trudniejszych klientów podczas swojej pracy w Savoir. Można nazwać to łutem szczęścia lub amerykańską błyskotliwością - bardziej skłaniam się ku pierwszemu - niemniej jej wyniki są imponujące.

Z informacji podanych do mediów wynika, że Emily nabierze nieco ogłady i zacznie mocniej stąpać po ziemi. Nieco pikanterii do fabuły dołożył również serialowy Gabriel, który w jednym z wywiadów powiedział:

Na przykład Camille - kiedy całuje Emily w usta, zachowuje się jakby nic się nie stało i wcale nie żałowała. Albo kiedy obie leżą na łóżku, bardzo zresztą podobał mi się ten obrazek - tutaj też widać te ziarenka.

Czyżby szykował się nowy romans?

Emily w Paryżu – nowa obsada serialu

Kolejny sezon to również nowi bohaterowie. Do Lily Collins na planie dołączą między innymi Lucien Laviscount, Jeremy O. Harris oraz Arnaud Binard. Nie zabraknie również przyjaciół Emily oraz klientów agencji Savoir, którzy znacząco wpłynęli na jej losy w Paryżu.

Czy Wy też nie możecie doczekać się nowego sezonu? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.