Nastia Liukin
Fot. Elizabeth Morris/NBC/NBCU Photo Bank via Getty Images
O tym się mówi!

Była gimnastyczna zachwyca stylizacjami podczas Igrzysk w Tokio 2021!

Została królową Instagrama!

Aleksandra Frankowska 27 lipca 2021 15:27
Nastia Liukin
Fot. Elizabeth Morris/NBC/NBCU Photo Bank via Getty Images

Wśród gwiazd sportu również zdarzają się przypadki, kiedy kariera ze stadionu przenosi się do mediów. Idealnym przykładem jest była gimnastyczna, Nastia Liukin, która po zakończeniu kariery została instagramerką. Obecnie pojawiła się także na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2021, gdzie zachwyca stylizacjami publikowanymi w swoich social mediach.

Czytaj też: Ruszyły zdjęcia do filmu o Robercie Lewandowskim. Ujawniono szczegóły dokumentu

Kim jest Nastia Liukin?

Była gimnastyczna ma 31 lat i chociaż urodziła się w USA, to ma korzenie rosyjskie. W 2008 roku zdobyła złoty medal podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, w konkurencji wielobój indywidualny. To jednak nie koniec jej sukcesów. Wcześniej w 2005 roku zdobyła także złoty medal w Melbourne oraz w 2007 roku dwa kolejne złote medale. Kontuzja jakiej doznała w 2012 roku sprawiła, że musiała przejść na sportową emeryturę. Postanowiła jednak nie znikać z mediów i nie dała o sobie zapomnieć.

Kariera Liukin po zakończeniu przygody ze sportem

Nastia Liukin zaczęła próbować swoich sił w show biznesie. Bywała przede wszystkim na branżowych imprezach, chętnie pozując na słynnych ściankach. Dodatkowo zagrała również w serialu Za wszelką cenę oraz wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami.

Zobacz też: Jyoti Amge jest najmniejszą kobietą świata. Jak dziś wygląda jej życie?

Po latach została również korespondentką letnich i zimowych Igrzysk Olimpijskich, zakładając wówczas konto na Instagramie, które bije obecnie rekordy popularności. Podczas tegorocznych igrzysk została okrzyknięta królową mody. Jej stylizacje komentuje prasa z całego świata i to w pozytywny sposób. Chociaż kolory są bardzo odważne, instagramerka zawsze wygląda świetnie i z klasą!

Jak Wam się podoba jej przemiana z gimnastyczki w influencerkę? 

TAGI #moda 2021

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.