Zendaya i Tom Holland kupili dom w Londynie aktorka
Fot. Fotonoticias/FilmMagic/Getty Images
domy gwiazd

Zendaya i Tom Holland kupili wspólnie dom w Londynie!

Jak go urządzą? Ile kosztowała ich ta posiadłość?

Redakcja VIVA! 8 lutego 2022 13:30
Zendaya i Tom Holland kupili dom w Londynie aktorka
Fot. Fotonoticias/FilmMagic/Getty Images

O tej parze jest teraz głośno! Zendaya i Tom Holland postanowili kupić wspólny dom. To na pewno ważny krok w ich związku. Gwiazdorska para pierwszy raz „oficjalnie” potwierdziła plotki o romansie w lipcu 2021, kiedy dała się przyłapać paparazzi na ognistym pocałunku… Co ciekawe, Zendaya i Holland poznali się jeszcze w 2016 roku na planie „Spider-Mana”. Teraz kupili swój pierwszy dom niedaleko miejsca, w którym urodził się Holland, w południowo-zachodnim Londynie. Nieruchomość znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Richmond, w której mieszkają również Mick Jagger i Angelina Jolie. Dom Zendai i Hollanda kosztował podobno 4 miliony dolarów.

ZOBACZ TEŻ: Zendaya jako kobieta-kot promuje "Spider-Mana" w Los Angeles!

Zendaya i Tom Holland kupili dom w Londynie za 4 miliony dolarów

Miłość kwitnie, a Zendaya i Tom „są zachwyceni posiadłością i swoim pierwszym wspólnym domem. Są bardzo zakochani i chcieli, aby ich pierwszy dom był w Londynie, gdzie Tom dorastał”, w rozmowie z Mirror zdradził anonimowy informator.

CZYTAJ TEŻ: Oscary 2021! Zendaya w soczyście żółtej kreacji olśniła czerwony dywan!

W domu trwają teraz prace remontowe, a para ma wprowadzić się tu pod koniec wakacji. Podobno dla Toma najważniejsze jest bezpieczeństwo, więc posiadłość zostanie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt dozorujący. Co ciekawe aktorowi zależało też na „męskiej jaskini”, czyli pokoju, w którym będzie mógł spędzać czas z przyjaciółmi i np. grać w gry komputerowe oraz sali kinowej. 

Zendaya i Tom Holland kupili dom w Londynie domy gwiazd jak wyglada budowa
Fot. SplashNews.com/East News

Zendaya i Tom Holland kupili dom w Londynie domy gwiazd jak wyglada okolica
Fot. SplashNews.com/East News

Zendaya i Tom Holland kupili dom w Londynie domy gwiazd jak wyglada
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…