EN_01475771_0004, Monika Mrozowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Domy gwiazd

Monika Mrozowska pokazała dom na wsi

Zobaczcie, jak wygląda jej azyl

Marta Cieplak 30 października 2023 15:30
EN_01475771_0004, Monika Mrozowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Monika Mrozowska zdobyła sławę rolą w serialu „Rodzina zastępcza”, ale dziś jest znana jako autorka książek kucharskich, influencerka i... mama. Gwiazda ma czworo dzieci – dwóch synów i dwie córki, w tym jedną już dorosłą. Co ważne, udało jej się stworzyć świetnie fukcjonującą rodzinę patchworkową. Jak jej się to udaje? Aktorka stara się spędzać z pociechami każdą wolną chwilę – chętnie podróżują, gotują i wyjeżdżają do domku na wsi, który jest ich azylem. Jak wygląda to miejsce? Aktorka niedawo opublikowała filmik na Instagramie.

Wiejski dom Moniki Mrozowskiej

Wiejski dom Moniki Mrozowskiej położony jest na zielonej działce. Widać, że aktorka wzdłuż ogrodzenia posadziła drzewa, które już niedługo będą przynosić latem upragniony cień. Z zewnątrz dom obity jest drewnem, a pierwsze na co zwracamy uwagę to duże połacie okien. Widać je zarówno na pierwszym piętrze, jak i na przeszklonej werandzie. Wrażenie robi też duży taras, który jest idealnym miejscem do wspólnego spędzania czasu.

Jak sama pisze: Nasz szczęśliwy dom. (...) Dom, który daje oddech. Daje spokój. Dom szczęśliwy.

W środku również króluje drewno (na suficie i podłodze) oraz elementy wystroju, które dodają wnętrzu przytulności. Nie brakuje tam dekoracyjnych detali – obrazków, ramek, efektownych lamp i starych mebli z duszą.

Ciepło zapewnia piec typu koza, przy którym na pewno cała rodzina ogrzewa się w chłodniejsze dni.

Na piętro prowadzą drewniane schody, które również wizualnie ocieplają wnętrze.

To istny raj do odpoczynku przez cały rok.  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.