Martyna-wojciechowska-sypialnia-2
Fot. Marta Wojtal dla Urody Życia
domy gwiazd

Martyna Wojciechowska wyprowadziła się z mieszkania na Żoliborzu!

Wiemy, jak przebiegła przeprowadzka…

Redakcja VIVA! 14 kwietnia 2021 14:30
Martyna-wojciechowska-sypialnia-2
Fot. Marta Wojtal dla Urody Życia

W życiu dziennikarki i podróżniczki Martyny Wojciechowskiej spore zmiany! Gwiazda niedawno wzięła ślub z Przemysławem Kossakowskim, a teraz przeprowadziła się do nowego lokum z mieszkania na warszawskim Żoliborzu, które do tej pory było jej domem i bazą wypadową na wszystkie wyprawy. Jak wyglądała przeprowadzka? Jak Martyna zaaranżowała swoją garderobę? Okazuje się, że w całym przedsięwzięciu pomogła jej profesjonalistka!

Zobacz także: Sypialnia w warszawskim mieszkaniu Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska przeprowadziła się! Jak wyglądała przeprowadzka?

Martyna skorzystała z usług Agnieszki Witkowskiej, która na Instagramie znana jest jako architekt Porządku. Witkowska ma na swoim koncie książkę „Sprzątanie bez magii”, a jej życie zawodowe skupia się na pomaganiu ludziom w organizowaniu przestrzeni i m.in. przeprowadzkach.

Martyna Wojciechowska miała w swoim mieszkaniu mnóstwo rzeczy - zarówno pamiątek z podróży, jak i książek czy ubrań. Zapewne chciała znaleźć im miejsce, ale jednocześnie zrezygnować z przenoszenia do nowego miejsca rzeczy, z których już nie korzysta. Jak wyglądał cały proces prac na przeprowadzką? Witkowska  zdradziła szczegóły w poście na sowim profilu na Instagramie: „Współpraca zaczęła się od rozmowy telefonicznej o przeprowadzce, wieszakach welurowych i pojemnikach do przechowywania. Wierzcie lub nie, ale dopiero w połowie zorientowałam się z kim rozmawiam. Następnie spotkałyśmy się, aby lepiej się poznać i abym poznała wyzwanie tej przeprowadzki”.

Które rzeczy Martyna chciała przenieść do nowego lokum? „Ubrania, ekwipunek wyprawowy, pamiątki z podróży, książki - które Martyna traktuje ze szczególnym szacunkiem i miłością. Przed przeprowadzką zrobiłyśmy przegląd ubrań, aby w nowej garderobie nie organizować miejsca na niepotrzebne już rzeczy. Ubrania, które nie były już potrzebne zostały wystawione na sprzedaż w @less_app z przeznaczeniem środków na cele charytatywne”. ⁣To właśnie o tej wyprzedaży ubrań z szafy Martyny było ostatnio głośno!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska wystawiła na sprzedaż swoje ubrania!

Witkowska zdradziła też, że koordynowała doczyszczanie mieszkanie po remoncie, wybór firmy przeprowadzkowej, a także organizowała rzeczy w nowym miejscu, tak aby przenieść w nową przestrzeń panujący porządek. ⁣Efekt? W nowym miejscu Martyna ma idealny porządek. Panie zrobiły sobie zdjęcie w garderobie - czy za ich plecami widać właśnie pomieszczenie w nowym domu?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.