Martyna-wojciechowska-sypialnia-2
Fot. Marta Wojtal dla Urody Życia
domy gwiazd

Martyna Wojciechowska wyprowadziła się z mieszkania na Żoliborzu!

Wiemy, jak przebiegła przeprowadzka…

Redakcja VIVA! 14 kwietnia 2021 14:30
Martyna-wojciechowska-sypialnia-2
Fot. Marta Wojtal dla Urody Życia

W życiu dziennikarki i podróżniczki Martyny Wojciechowskiej spore zmiany! Gwiazda niedawno wzięła ślub z Przemysławem Kossakowskim, a teraz przeprowadziła się do nowego lokum z mieszkania na warszawskim Żoliborzu, które do tej pory było jej domem i bazą wypadową na wszystkie wyprawy. Jak wyglądała przeprowadzka? Jak Martyna zaaranżowała swoją garderobę? Okazuje się, że w całym przedsięwzięciu pomogła jej profesjonalistka!

Zobacz także: Sypialnia w warszawskim mieszkaniu Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska przeprowadziła się! Jak wyglądała przeprowadzka?

Martyna skorzystała z usług Agnieszki Witkowskiej, która na Instagramie znana jest jako architekt Porządku. Witkowska ma na swoim koncie książkę „Sprzątanie bez magii”, a jej życie zawodowe skupia się na pomaganiu ludziom w organizowaniu przestrzeni i m.in. przeprowadzkach.

Martyna Wojciechowska miała w swoim mieszkaniu mnóstwo rzeczy - zarówno pamiątek z podróży, jak i książek czy ubrań. Zapewne chciała znaleźć im miejsce, ale jednocześnie zrezygnować z przenoszenia do nowego miejsca rzeczy, z których już nie korzysta. Jak wyglądał cały proces prac na przeprowadzką? Witkowska  zdradziła szczegóły w poście na sowim profilu na Instagramie: „Współpraca zaczęła się od rozmowy telefonicznej o przeprowadzce, wieszakach welurowych i pojemnikach do przechowywania. Wierzcie lub nie, ale dopiero w połowie zorientowałam się z kim rozmawiam. Następnie spotkałyśmy się, aby lepiej się poznać i abym poznała wyzwanie tej przeprowadzki”.

Które rzeczy Martyna chciała przenieść do nowego lokum? „Ubrania, ekwipunek wyprawowy, pamiątki z podróży, książki - które Martyna traktuje ze szczególnym szacunkiem i miłością. Przed przeprowadzką zrobiłyśmy przegląd ubrań, aby w nowej garderobie nie organizować miejsca na niepotrzebne już rzeczy. Ubrania, które nie były już potrzebne zostały wystawione na sprzedaż w @less_app z przeznaczeniem środków na cele charytatywne”. ⁣To właśnie o tej wyprzedaży ubrań z szafy Martyny było ostatnio głośno!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska wystawiła na sprzedaż swoje ubrania!

Witkowska zdradziła też, że koordynowała doczyszczanie mieszkanie po remoncie, wybór firmy przeprowadzkowej, a także organizowała rzeczy w nowym miejscu, tak aby przenieść w nową przestrzeń panujący porządek. ⁣Efekt? W nowym miejscu Martyna ma idealny porządek. Panie zrobiły sobie zdjęcie w garderobie - czy za ich plecami widać właśnie pomieszczenie w nowym domu?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…