Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska wystawiła na sprzedaż swoje ubrania!

"Zapraszam Was do mojej szafy"

Paulina Filipowicz 10 marca 2021 10:29
Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Moda na vintage i ubrania z drugiej ręki trwa w najlepsze! Coraz częściej chcemy inwestować w odzież używaną i dawać jej drugie życie. Do tego grona dołączają również gwiazdy, które chętnie robią wyprzedaże swoich szaf. Teraz również Martyna Wojciechowska postanowiła wystawić swoje ubrania na sprzedaż! Warto podkreślić, że akcja jest zbiórką charytatywną i niesie za sobą ważny przekaz!

Martyna Wojciechowska wystawiła na sprzedaż swoje ubrania!

O rewolucji w modzie mówi się już od dawna, a z dnia na dzień coraz więcej osób wybiera modę z drugiej ręki. Jest to dobra informacja, która niesie nadzieję na zmiany w branży. Warto pamiętać, że sektor modowy odpowiada obecnie za około 10% światowej emisji dwutlenku węgla, zanieczyszczenie wody barwnikami tkanin, a także chromem używanym do garbowania skóry oraz pestycydami z uprawy bawełny. Jaki z tego wniosek? Dobrze postawić na ubrania z drugiego obiegu! Wie o tym doskonale Martyna Wojciechowska, która właśnie postanowiła zorganizować wyprzedaż swojej szafy!

"Zapraszam Was do moje szafy! Ta jest ulubiona, bo wszystko w niej jest czarne, ale...czasem potrafię zaskoczyć sama siebie!" - mówi Martyna Wojciechowska w opublikowanym na Instagramie wideo.

Okazuje się, że wyprzedaż garderoby Martyny ma wyższy cel, gdyż podróżniczka zbiera fundusze dla organizacji charytatywnej. Jak potwierdza, cały dochód ze sprzedaży ubrań zasili konto Fundacji UNAWEZA.

Co znajdziemy na wyprzedaży szafy Martyny Wojciechowskiej? "Są ubrania wyprawowe, z sesji zdjęciowych, zwykłe codzienne ciuchy, pamiątki z wyjazdów i prawdziwe perełki... jak np. te białe kozaczki, które pamiętają jeszcze czasy programu Big Brother!" - mówi w nagraniu na Instagramie Martyna Wojciechowska.  Pierwszy drop już jest dostępny w aplikacji sprzedażowej LESS. Jeśli chcesz zdobyć ubrania Martyny Wojciechowskiej warto się pospieszyć, gdyż licytację już trwają!   

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…