Martyna-wojciechowska-sypialnia-2
Fot. Marta Wojtal dla Urody Życia
domy gwiazd

Martyna Wojciechowska pokazała swoją sypialnię?

Jak mieszka podróżniczka? Sprawdź, co zaskakuje we wnętrzach jej mieszkania!

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2020 17:30
Martyna-wojciechowska-sypialnia-2
Fot. Marta Wojtal dla Urody Życia

Dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska na stałe mieszka w Warszawie. To właśnie mieszkanie na warszawskim Żoliborzu jest jej bazą wypadową na wszystkie wyprawy. Oczywiście teraz Martyna, podobnie jak my wszyscy, najwięcej czasu spędza w domu. Jak wyglądają wnętrza jej mieszkania?

Sypialnia w mieszkaniu Martyny Wojciechowskiej

Na swoim profilu na Instagramie gwiazda pokazała ostatnio zdjęcie w pięknie urządzonej minimalistycznej sypialni. Ścianę zdobią zdjęcia z podróży, a przy łóżku stoi elegancka drewniana komoda w stylu retro. W sieci zdjęcie wywołało prawdziwą sensację. My jednak wiemy, że to jedynie plan z sesji dla magazynu „Uroda Życia”, a nie prawdziwa sypialnia gwiazdy! Martyna Wojciechowska wspiera aukcję charytatywną, która wystartowała na Allegro, organizowaną przez jej fundację UNAWEZA. Dochód z aukcji wesprze budowę domu dla nastoletnich matek i ich dzieci!

„Nie da się zmieniać świata w pojedynkę, ale razem możemy więcej. Moja Fundacja nazywa się UNAWEZA, co w tłumaczeniu z języka suahili oznacza YOU CAN, czyli MOŻESZ. A dziś przez taką właśnie akcję możesz działać z nami i odmienić los nastoletnich mam oraz ich dzieci ”

Salon w mieszkaniu Martyny Wojciechowskiej

I choć nadal nie wiemy, jak wygląda prawdziwa sypialnia Martyny, możemy zajrzeć do innych pomieszczeń w jej mieszkaniu. Wszystko dzięki profilowi gwiazdy na Instagramie. Imponująco prezentuje się salon, w którym całą ścianę zajmują półki po brzegi wypełnione książkami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję Wam za wtorkowe spotkanie LIVE i za wszystkie wpłaty! Kto ciekawy jakie są wyniki zbiórki? PONAD 46 TYSIĘCY ZŁOTYCH na pasku zbiórki na BUDOWĘ DOMU DLA NASTOLETNICH I USAMODZIELNIAJĄCYCH SIĘ MATEK I ICH DZIECI! Dziękuję!🙏🏻🧡 Nasz cel to 500.000 zł, ale z Wami DAMY RADĘ! W końcu NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE! A tak wyglądały KULISY historycznego (bo mojego pierwszego!) LIVE’a na Instagramie! Niemal cała rodzina (łącznie z kotami) była zaangażowana!🙈 👉 WIĘCEJ ZDJĘĆ NA INSTASTORY! M. P.S. Pasek postępu zbiórki możecie śledzić LIVE na stronie Fundacji UNAWEZA. #unawezafoundation #unaweza #youcan #togetherwecanmore #joinus #wegivewomenwings #martynawojciechowska

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Kuchnia w mieszkaniu Martyny Wojciechowskiej

W kuchni Martyny na uwagę zasługuje…lodówka! Cała pokryta jest bowiem magnesami, prawdopodobnie z licznych podróży, które gwiazda odbyła. Trzeba przyznać, że kolekcja prezentuje się imponującą! Wielu z nas zbiera magnesy, ale tylko nieliczni mogą się pochwalić taką kolekcją.

Kuchnia urządzona jest w klasycznym stylu - dominuje drewno i czarne elementy, które nadają pomieszczeniu charakteru.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.