Martyna-wojciechowska-sypialnia-2
Fot. Marta Wojtal dla Urody Życia
domy gwiazd

Domy gwiazd 2021! Martyna Wojciechowska pokazała swoje ulubione miejsca w mieszkaniu!

Jak mieszka podróżniczka? Sprawdź, co zaskakuje we wnętrzach jej mieszkania!

Redakcja VIVA! 22 lutego 2021 14:31
Martyna-wojciechowska-sypialnia-2
Fot. Marta Wojtal dla Urody Życia

Dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska na stałe mieszka w Warszawie. To właśnie mieszkanie na warszawskim Żoliborzu jest jej bazą wypadową na wszystkie wyprawy. Oczywiście teraz Martyna, podobnie jak my wszyscy, najwięcej czasu spędza w domu. Jak wyglądają wnętrza jej mieszkania?

Sypialnia w mieszkaniu Martyny Wojciechowskiej

Na swoim profilu na Instagramie gwiazda pokazała zdjęcie w pięknie urządzonej minimalistycznej sypialni. Ścianę zdobią zdjęcia z podróży, a przy łóżku stoi elegancka drewniana komoda w stylu retro. W sieci zdjęcie wywołało prawdziwą sensację. My jednak wiemy, że to jedynie plan z sesji dla magazynu „Uroda Życia”, a nie prawdziwa sypialnia gwiazdy! Sesja miała miejsce jakiś czas temu, a Martyna Wojciechowska wspierała aukcję charytatywną, organizowaną przez jej fundację UNAWEZA.

„Nie da się zmieniać świata w pojedynkę, ale razem możemy więcej. Moja Fundacja nazywa się UNAWEZA, co w tłumaczeniu z języka suahili oznacza YOU CAN, czyli MOŻESZ. A dziś przez taką właśnie akcję możesz działać z nami i odmienić los nastoletnich mam oraz ich dzieci ”

Salon w mieszkaniu Martyny Wojciechowskiej

I choć nadal nie wiemy, jak wygląda prawdziwa sypialnia Martyny, możemy zajrzeć do innych pomieszczeń w jej mieszkaniu. Wszystko dzięki profilowi gwiazdy na Instagramie. Imponująco prezentuje się salon, w którym całą ścianę zajmują półki po brzegi wypełnione książkami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję Wam za wtorkowe spotkanie LIVE i za wszystkie wpłaty! Kto ciekawy jakie są wyniki zbiórki? PONAD 46 TYSIĘCY ZŁOTYCH na pasku zbiórki na BUDOWĘ DOMU DLA NASTOLETNICH I USAMODZIELNIAJĄCYCH SIĘ MATEK I ICH DZIECI! Dziękuję!🙏🏻🧡 Nasz cel to 500.000 zł, ale z Wami DAMY RADĘ! W końcu NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE! A tak wyglądały KULISY historycznego (bo mojego pierwszego!) LIVE’a na Instagramie! Niemal cała rodzina (łącznie z kotami) była zaangażowana!🙈 👉 WIĘCEJ ZDJĘĆ NA INSTASTORY! M. P.S. Pasek postępu zbiórki możecie śledzić LIVE na stronie Fundacji UNAWEZA. #unawezafoundation #unaweza #youcan #togetherwecanmore #joinus #wegivewomenwings #martynawojciechowska

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Kuchnia w mieszkaniu Martyny Wojciechowskiej

W kuchni Martyny na uwagę zasługuje…lodówka! Cała pokryta jest bowiem magnesami, prawdopodobnie z licznych podróży, które gwiazda odbyła. Trzeba przyznać, że kolekcja prezentuje się imponującą! Wielu z nas zbiera magnesy, ale tylko nieliczni mogą się pochwalić taką kolekcją.

Kuchnia urządzona jest w klasycznym stylu - dominuje drewno i czarne elementy, które nadają pomieszczeniu charakteru.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.