Doda wynajmuje swoje mieszkanie w Warszawie
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Doda wystawiła na wynajem kolejny apartament w Warszawie!

Jego ekskluzywne wnętrza zachwycają!

Aleksandra Frankowska 26 października 2020 13:28
Doda wynajmuje swoje mieszkanie w Warszawie
Fot. Instagram

Doda to jedna z najpopularniejszych i uwielbiających kontrowersje wokół swojej osoby gwiazd polskiego show biznesu. Wokalistka w lipcu wystawiła na sprzedaż swoje niesamowite, pełne kolorów mieszkanie w Warszawie. Teraz na swoim profilu na Facebooku poinformowała fanów, że zamieszkać można będzie tymczasowo również w jej drugim apartamencie, także w stolicy. Tym razem artystka wystawiła na wynajem penthouse na osiedlu Biały Kamień na Mokotowie. Wnętrza zachwycają!

Doda wystawiła na wynajem swój apartament

Gwiazda, która słynie z zamiłowania do luksusu, zaprezentowała swoim fanom niesamowite wnętrza mieszkania, które właśnie wystawiła na wynajem. Całość urządzona jest bardzo gustownie z naciskiem na kolory niebieskie i szarość. Piętrowe mieszkanie Dody to jej prawdziwy azyl, w którym artystka mieszkała tam przez lata. Jak widać, ma sentyment do tego miejsca, ponieważ nie chce go sprzedawać.

Opublikowany przez Dodę Poniedziałek, 26 października 2020
Opublikowany przez Dodę Poniedziałek, 26 października 2020

Wnętrza apartamentu Dody zachwycają

Uwagę przyciąga ogromna przestrzeń wysokiego salonu oraz niebieskie dodatki - kanapy, kolor ścian, fotele oraz dywan. Kuchnia jest bardzo przestronna i jasna, z ogromnym oknem przy którym znalazł się długi stół wraz z wysokimi krzesłami. Jeść śniadanie z takim widokiem, to coś absolutnie niesamowitego. Trzeba przyznać, że artystka urządziła to wnętrze zupełnie inaczej, niż słynny kolorowy apartament. Wiemy również, że to, które aktualnie wystawiła na wynajem ma do dyspozycji również prywatną część dachu. Chcielibyście zamieszkać, jak królowa? 

,

Opublikowany przez Dodę Poniedziałek, 26 października 2020
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

′Od Ilu mężczyzn słyszałem, że pragnie inteligentnej kobiety w swoim życiu Zachęcałbym ich, żeby to przemyśleli. Mądre kobiety Podejmują same decyzje, mają własne pragnienia i ustalają granice. Nigdy nie będziesz centrum jej życia, bo to kręci się wokół siebie. Mądra kobieta nie da się manipulować ani szantażować, ona nie połyka winy, bierze odpowiedzialność. Mądre kobiety kwestionują, analizują, kłócą się, nie zadowolą się, ruszają naprzód. Te kobiety miały życie przed tobą i wiedzą, że będą je mieć, gdy ty odejdziesz. Ona jest po to, żeby ostrzec, nie prosić o pozwolenie. Te kobiety nie szukają w parze przywódcy, za którym można podążać, taty, który rozwiąże im życie, ani syna do uratowania. One nie chcą cię śledzić ani nie wskazywać nikomu drogi, chcą iść obok ciebie. Ona wie, że życie wolne od przemocy jest prawem, nie luksus, ani przywilej. Wyrażają złość, smutek, Radość i strach tak samo, bo wiedzą, że strach nie sprawia, że są słabe tak samo, jak złość nie czyni ich ′′ męskimi ". Te dwie emocje i inne, wszystkie razem, sprawiają, że jest człowiekiem i już! Mądra kobieta jest wolna, bo walczyła o wolność. Ale nie jest ofiarą, tylko ocalałym. Nie próbuj jej skuć bo ona będzie wiedziała jak uciec. Pamiętaj, że już to robiła. Mądra kobieta wie, że jej wartość nie leży w wyglądzie jej ciała Ani w tym, co z nim zrobi. Pomyśl dwa razy zanim osądzisz ją po jej wieku, wzroście, objętości lub zachowaniu seksualnym, bo to jest przemoc emocjonalna i ona o tym wie. Więc... zanim otworzysz usta, żeby powiedzieć, że chcesz do ′′ inteligentnej ′′ kobiety w swoim życiu, zadaj sobie pytanie, czy naprawdę jesteś stworzony, aby pasować do niej." Gabriel Garcia Marquez

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.