VIVA! VIDEO

Najmodniejszy gadżet tej jesieni! Co wyróżnia bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick?

Obejrzyj film i poznaj wyjątkową nowość od Huawei.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 22 listopada 2021 10:52

Uwielbiasz otaczać się pięknymi, stylowymi przedmiotami? Kochasz trendy, niebanalny design, ale priorytetem jest dla ciebie wysoka jakość? Huawei ma odpowiedź na wszystkie te potrzeby! FreeBuds Lipstick to specjalna limitowana wersja słuchawek bezprzewodowych, które zamknięte są w etui przypominającym opakowanie luksusowej pomadki. 

bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick
Fot. ECS

Słuchawki bezprzewodowe FreeBuds Lipstick występują w eleganckim, ponadczasowym czerwonym kolorze i zapakowane są w przypominające szminkę etui, które posiada funkcję ładowania. Ale wyjątkowy design to oczywiście nie wszystko. Najnowsze słuchawki Huawei to przede wszystkim najwyższa jakość dźwięku, który zachwyci nawet najbardziej wymagających. Na co warto zwrócić uwagę? 

FreeBuds Lipstick wyposażone są w technologię aktywnej redukcji szumów (ANC), która pozwala odciąć się od dźwięków zewnętrznych. Co więcej, jako pierwsze douszne słuchawki w branży, urządzenie wykorzystuje technologię, która wykrywa kształt kanału słuchowego oraz warunki użytkowania i automatycznie dostosowuje konfigurację redukcji szumów do indywidualnych cech użytkowania. Od teraz słuchanie ulubionej muzyki czy podcastu będzie możliwe w każdych warunkach i to bez zakłóceń. 

Słuchawki dają krystalicznie czysty dźwięk, a jest to możliwe m.in. dzięki wykorzystaniu lekkiej i wytrzymałej membrany kompozytowej z polimeru ciekłokrystalicznego (LCP), która pozwala zminimalizować zniekształcenia dźwięku i uzyskać przejrzyste tony średnie i wysokie. Ponadto słuchawki wyposażono w udoskonalone minituby basowe, które generują dźwięk o natężeniu 15% wyższym niż w przypadku poprzedniego modelu Huawei FreeBuds 3.

bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick
Fot. ECS

Last but not least! FreeBuds Lipstick nie tylko świetnie działają i pięknie wyglądają, ale są do tego są ultrawygodne. Pojedyncza słuchawka FreeBuds Lipstick waży zaledwie 4,1 gramów, a etui 38 gramów. Dodatkowo słuchawki można połączyć jednocześnie z dwoma urządzeniami – na przykład słuchając muzyki na komputerze, bez rozłączania urządzenia możemy odbierać rozmowy na smartfonie. 

Materiał powstał z udziałem marki Huawei

TAGI #muzyka

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.