Jak ubrać choinkę?
Fot. STOCK ADOBE
DESIGN

Boże Narodzenie 2019 – jak ubrać choinkę na święta?

Zobacz modne inspiracje!

Marta Baran 29 listopada 2019 17:30
Jak ubrać choinkę?
Fot. STOCK ADOBE

Nie czujesz jeszcze atmosfery zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia? Jest wiele sposobów, aby poczuć ich magię! Klimatyczne piosenki, spacer po jarmarku bożonarodzeniowym, oglądanie świątecznych filmów. Bez względu na to jaką formę preferujesz, warto zadbać także o odpowiedni wystrój wnętrz. A w nich z pewnością nie może zabraknąć choinki! Ten element dekoracji to podstawa, na jaki jednak zdecydować się styl? W tym roku będziemy stawiać na tradycyjną czerwień, minimalizm oraz różowe złoto. Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie w naszym zestawieniu.

Choinka 2019 -  sztuczna czy prawdziwa, jaką wybrać?

Co roku każdy z nas stoi przed tym samym dylematem – jaki rodzaj choinki wybrać? Żywa choinka będzie wyglądać efektownie i dodatkowo będzie czuć zapach, który jeszcze bardziej podkręci świąteczną atmosferę. Jednak nie każdy z nas decyduje się na właśnie takie drzewko – po kilku dniach gubi ono igły, a ponadto jest to rozwiązanie tylko na jeden sezon – za rok trzeba przecież kupić kolejne. Mimo, że prawdziwa choinka ma zapach nie do podrobienia, warto zastanowić się nad jej sztuczną alternatywą. W sklepach możemy dostać drzewka, które są wzorowane prawdziwymi drzewami i na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo realistycznie.

Choinka – trendy 2019

Świąteczne drzewko to już nie tylko symbol, ale również dekoracja do domu. Warto ubrać ją tak, aby wpasowała się w wystrój panujący we wnętrzach. Jeśli lubisz minimalizm, koniecznie zdecyduj się również na taką choinkę. W tym sezonie króluje kolor srebrny, a w połączeniu z ciepłym światłem lampek będzie wyglądać fenomenalnie. Aby choinka była typowo świąteczna, zdecyduj się na klasyczną czerwień – to kolor, który przecież niezmiennie kojarzy się z Bożym Narodzeniem.

Jednak nie każdy lubi klasyczny wystrój i woli być o krok od panujących teraz trendów. Zdecyduj się na ozdoby DIY, laski, wstążki oraz bombki – warto pamiętać, aby były one w jednym stylu i podobnej kolorystyce, aby nie wytworzył się na choince niepotrzebny chaos.

Koniecznie zobacz modne inspiracje – jak ubrać choinkę na święta?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michael Wurm Jr. (@inspiredbycharm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michael Wurm Jr. (@inspiredbycharm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Interior & Living (@indoorsgram)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Deirdre Renee (@deirdres_design)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agata (@christmas_catgirl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jean | Extra Petite Blog (@jeanwang)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @the_neathome

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tree Classics® (@treeclassics)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.