Seks w wielkim mieście
Fot. Mat. prasowe
domy gwiazd

Chcesz wynająć apartament Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście”? Teraz możesz!

Nowojorskie mieszkanie Carrie będzie dostępne na Airbnb. Od kiedy?

Redakcja VIVA! 4 listopada 2021 10:30
Seks w wielkim mieście
Fot. Mat. prasowe

Słynny apartament Carrie Bradshaw z Seksu w wielkim mieście utkwił w pamięci wszystkim fanom serialu. Mieszkanie miało mieścić się w nowojorskiej kamienicy pod adresem 64 Perry Street. W rzeczywistości pod tym adresem filmowano jedynie sceny zewnętrzne. Jednak nie tylko fasada kamienicy, ale także wnętrze serialowego mieszkania przeszło do historii. Wciąż pamiętamy biurko Carrie ustawione pod wysokim oknem, sypialnię, w której Carrie odbywała długie telefoniczne rozmowy czy wreszcie „wszystko mieszczącą” garderobę. I oczywiście z niecierpliwością czekamy, żeby przekonać się, czy mieszkanie pojawi się w najnowszej kontynuacji SATC And Just Like That. Teraz wybrani goście będą mogli zatrzymać się w replice kultowego apartamentu, w którym Carrie mieszkała w Nowym Jorku. Akcję zorganizował portal Airbnb, a w w jej promocji udział bierze sama Sarah Jessica Parker.

ZOBACZ TEŻ: Kontynuacja serialu „Sex and the City”: znamy datę premiery „And Just Like That”!

Nowojorski apartament Carrie Bradshaw na wynajem na Airbnb

Sarah Jessica Parker przyjmie w tym apartamencie szczęśliwców podczas dwóch dobowych pobytów w kamienicy na Upper East Side w dniach 12 i 13 listopada. Każda noc może być zarezerwowana dla dwóch osób, a koszt noclegu wyniesie jedynie 23 dolary. Kwota jest symboliczna - ma uczcić liczbę lat, które minęły od emisji pierwszego odcinka Seksu w wielkim mieście. Goście będą mieli ekskluzywny dostęp do szafy Carrie Bradshaw. Pobyt zwieńczy profesjonalna sesja stylizacyjna i zdjęciowa oraz… toast wzniesiony kochanym przez Carrie koktajlem Cosmopolitan.

„Postać Carrie Bradshaw jest bliska i droga mojemu sercu, a powrót do jej świata w ramach kontynuacji historii <<Seksu w wielkim mieście>> był prawdziwą radością. Jestem podekscytowana, że nasi widzowie będą mogli doświadczyć Nowego Jorku oczami Carrie i wejść w jej buty, całkiem dosłownie, po raz pierwszy”, czytamy w oświadczeniu Sary Jessiki Parker.

Jak wynająć apartament z „Seksu w wielkim mieście”? 

Jak zarezerwować swój pobyt? Kto pierwszy ten lepszy! Dokonywanie rezerwacji zostanie aktywowane 8 listopada. Możemy się tylko domyślać, że liczba zgłoszeń będzie ogromna. Szczególnie, że wiele osób będzie chciało zobaczyć tę przestrzeń właśnie przed nowym sezonem SATC And Just Like ThatHBO zapowiedziało jego premierę jeszcze w grudniu tego roku 

CZYTAJ WIĘCEJ: "Seks w wielkim mieście": mamy najnowsze zdjęcia z planu "And Just Like That"!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.