Anna Lewandowska pokazala cellulit!
Fot. Instagram
O tym się mówi

Anna Lewandowska zupełnie przypadkiem pokazała twarz Klary!

Dziewczynka zdecydowanie odziedziczyła urodę po pięknej mamie!

Aleksandra Frankowska 12 sierpnia 2020 11:30
Anna Lewandowska pokazala cellulit!
Fot. Instagram

Anna Lewandowska niedawno po raz drugi została mamą. Na świat przyszła Laura, której zdjęciem na Instagramie jako pierwszy pochwalił się dumny Robert Lewandowski. Trenerka, która ma już dwie córeczki, bardzo chroni ich prywatność i nigdy nie pokazuje ich twarzy w social mediach. Starsza dziewczynka, Klara, uwielbia towarzyszyć znanej mamie podczas treningów. Sama świetnie opanowała już niektóre pozycje, a Anna Lewandowska już niejednokrotnie chwaliła się wyczynami Klary na swoim Instagramie, zawsze zachowując jednak jej anonimowość. Najnowsze zdjęcie Lewandowskiej pokazało jednak coś, czego do tej pory fani nie mieli okazji zobaczyć!

Klara Lewandowska skończyła już 3 lata

Starsza córka Lewandowskich swoje tegoroczne urodziny spędziła z rodzicami w domowym zaciszu. Wszystko to z uwagi na kwarantannę oraz kwestie bezpieczeństwa. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Można się domyślać, że w przyszłości pójdzie w ich ślady, bowiem mimo tak młodego wieku, chętnie towarzyszy rodzicom w treningach i jak na trzylatkę, genialnie sobie radzi. Sama Anna Lewandowska często podkreśla w wywiadach, że trening do dla Klary świetna zabawa.

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Chociaż trenerka bardzo chroni prywatność swoich córek, najnowsze zdjęcie, jakie zamieściła na swoim InstaStory było inne niż pozostałe. Widać w nim odbicie Klary w lustrze, które ukazuje fragment twarzy dziewczynki. To pierwsze takie zdjęcie, które Lewandowscy umieścili w sieci. Fani na jego widok byli zachwyceni. Od razu wyłapali podobieństwo do sławnych rodziców. Trzeba przyznać, że Klara jest śliczną dziewczynką. Mówiono o tym już dawno, komentując jej urocze, lekko kręcone włoski. Teraz jednak atmosfera wokół starszej córki Lewandowskich stała się jeszcze bardziej gorąca! 

Anna Lewandowska pokazala twarz Klary
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy Wy też, patrząc na to, co dzieje się wokół zastanawiacie się, dokąd to wszystko zmierza...? Niezależnie od tego, co się wydarzy nie zapominajmy być dla siebie i innych dobrzy🙏🏻 Nie obawiajmy się tego, kim lub jacy jesteśmy. Zatrzymajmy się w tym chaosie i powiedzmy sobie na głos: ➜ Jestem ważna/y ➜ Będę myśleć pozytywnie ➜ Dam radę i mogę osiągnąć założony cel ➜ Zasługuję na KAŻDĄ szansę ➜ Ufam swojej intuicji ➜ Nie jestem sam/a. Mogę liczyć na moją rodzinę/ przyjaciół ➜ Robię swoje. Uśmiecham się ✨.... Warto przeczytać kilka razy i zapamiętać każdy punkt 💪 Ściskam Was ✨💞 Wasza Ann🤘 #annalewandowska #halthy #bepositive

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Day 41 of our challenge 😇 A training plan from the app @diet_training_by_ann + BONUS (best to do it during the weekend) Each exercise for 30-45 seconds in 5 series 💪 _________________ Dzień 41 wyzwania 😇 (wrzucam JADŁOSPIS na jutro) A w planie trening z app + BONUS (najlepiej jak wykonasz go w ten weekend) Każde ćwiczenie w czasie 30-45 sekund w 5 seriach 💪 Paniętam, że był proponowany live w weekend, dwoiłam się i troiłam, ale nie dam rady ze względu na dzieci i kilka ważnych spraw, wybaczcie proszę🙏. Wiem, że mnie zrozumiecie 💖 A ponieważ lubię dotrzymywać słowa to wymyśliłam dla Was alternatywę - czyli Filmikowy BONUS - wiem, że to nie live, ale mam nadzieję, że mnie kochani zrozumiecie, a na prawdziwym „LIVE treningu” spotkamy się niebawem. Dam znać 💖 #annalewandowska #challenge

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♡♡♡ 𝚖𝚢𝚠𝚘𝚛𝚕𝚍

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.