Anita Lipnicka, mieszkanie
Fot. Instagram/Anita Lipnicka
Domy gwiazd

Anita Lipnicka pokazała wnętrza swojego loftowego mieszkania!

Styl pomieszczeń jest niesamowicie amerykański!

Aleksandra Frankowska 13 czerwca 2021 14:27
Anita Lipnicka, mieszkanie
Fot. Instagram/Anita Lipnicka

Anita Lipnicka jakiś czas temu zniknęła z show biznesu. Była gwiazda zespołu Varius Manx ponownie wyszła za mąż i oddała się bardziej życiu rodzinnemu, chociaż wciąż nagrywa solowe utwory. Dziś kończy 45 lat. Na swoim Instagramie pochwaliła się niedawno wnętrzem mieszkania, które urządziła razem z mężem, Markiem Grayem. Niesamowity, loftowy wystrój od razu zwrócił uwagę interneutów, tak samo jak detale ręcznej roboty męża wokalistki. Zobaczcie, jak mieszka Anita Lipnicka!

Czytaj również: Anita Lipnicka pokazała swoją suknię ślubną! Kreacja miała nietypowy kolor

Anita Lipnicka pokazała wnętrza mieszkania w stylu loftowym

Mieszkanie, w którym mieszka obecnie Lipnicka znajduje się w samym centrum Warszawy. Wciąż jest ono wykańczane, jednak efekty, które wokalistka pokazała na swoim Instagramie są niesamowite. Stylowy loft wygląda niczym z amerykańskiego filmu!

Na zdjęciach widzimy przestronny salon sfotografowany z antresoli, połączony z jadalnią oraz kuchnią. Uwagę przyciągają kanapy w soczystych kolorach pomarańczy i żółci oraz spektakularny żyrandol, który zwisa na samym środku pomieszczenia. Niesamowite wrażenie robi ściana w całości wypełniona oknami.

Wrażenie robią również detale – obrazy, dekoracje, bibeloty. W kuchni ściana całkowicie pokryta jest cegłą, a te ją okalające mają odcień zieleni. Industrialny styl lekko przypomina dom Agnieszki Woźniak-Starak, która również postawiła na kolory ziemi. Co ciekawe, mąż Lipnickiej sam zaprojektował wnętrza i wykonał nawet meble. Niesamowity talent artysty można też podziwiać na jego Instagramie.

Czytaj również: Anita Lipnicka pokazała córkę. Czternastoletnia Pola Porter to prawdziwa piękność! 

Industrializm w czystej postaci ujawnia się przede wszystkim poprzez wysokie okna oraz odkryte, stalowe rury. 

Home sweet home. Czy ktoś oprócz mnie może pochwalić się takim mężem jak ja?
Mark @freqart wszystko tu zaprojektował i zrobił sam, własnymi rękami! Mówiąc ściślej, nadal robi, bo projekt pod tytułem nasz DOM jest cały czas w realizacji. Mieliśmy zamiar dokumentować całe przedsięwzięcie na profilu @grayloft , trochę zaniedbaliśmy to zadanie ostatnio, ale postaramy się nadrobić zaległości i opowiedzieć Wam więcej o tym jak powstaje ta niesamowita przestrzeń, absolutnie niepowtarzalna, oddająca ducha naszej relacji oraz reprezentująca nasze osobowości. Zapraszam do obserwowania @grayloft , być może znajdziecie tam trochę inspiracji jak urządzić własne cztery kąty? […]

Jak Wam się podobają industrialne wnętrza Anity Lipnickiej i jej męża? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.