Anita Lipnicka, Viva! 25/2015
Fot. Zdjęcia Alex Lua Kaczkowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anita Lipnicka pokazała swoją suknię ślubną! Kreacja miała nietypowy kolor

Zdjęcia ze ślubu zachwycają!

Paulina Filipowicz 16 lutego 2021 11:31
Anita Lipnicka, Viva! 25/2015
Fot. Zdjęcia Alex Lua Kaczkowska

Anita Lipnicka podzieliła się z fanami niezwykłymi, romantycznymi zdjęciami z okazji Walentynek 2021! Piosenkarka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i po raz pierwszy opublikowała zdjęcia z własnego ślubu! Anita Lipnicka i jej mąż Mark Gray zachwycają na pięknych wspomnieniach, a naszą uwagę przyciągnęła w szczególności wyjątkowa suknia ślubna. Artystka postawiła na bardzo oryginalną kreację!

Anita Lipnicka pokazała swoją suknię ślubną. Kreacja miała nietypowy kolor

Życie Anity Lipnickiej nie zawsze było usłane różami. Po rozstaniu z wieloletnim Johnem Porterem została sama z córką. Następnie borykała się z poważną chorobą. Nie miała weny i siły by tworzyć, a jej kariera się zatrzymała. Na szczęście wtedy pojawił się Mark, brytyjski artysta, który również został doświadczony przez życie. On mocno w nią wierzył i udzielał niezbędnego wsparcia. By być z ukochaną, przeprowadził w swoim życiu prawdziwą rewolucję. Oświadczył się jej po niecałym roku znajomości.

Anita Lipnicka i jej mąż Mark Gray nie marzyli o typowym, tradycyjnym ślubie. Wymarzyli sobie ten dzień inaczej - przysięgali sobie miłość w towarzystwie najbliższych na greckiej wyspie, Hydra. Uroczystość odbyła się prawie pięć lat temu, a dokładnie 13 września 2016 roku. Jednak dopiero teraz, Anita Lipnicka zdecydowała się pokazać zdjęcia ze ślubu. Gwiazda ujawniła również, jak wyglądała jej suknia ślubna.

Okazuje się, że artystka nie wybrała tradycyjnej białej kreacji, lecz postawiła na szary odcień. Koronkowy fason podkreślał szczupłą sylwetkę piosenkarki, a połyskujące hafty nadawały całości elegancji i szyku! Mąż Anity, Mark Gray, również prezentował się niezwykle stylowo i oryginalnie. Miał na sobie białą koszulę w drobny wzór i elegancką kamizelkę. Czyż nie wyglądali obłędnie?

Na zdjęciach ze ślubu, które opublikowała w Walentynki Anita Lipnicka, widzimy również piękny krajobraz greckiej wyspy, na której odbyła się uroczystość. W tych urokliwych okolicznościach zakochani odbyli rejs łodzią, a także postawili na nietypowe obrączki w retro estetyce! Zobaczcie wszystkie zdjęcia poniżej.

Anita Lipnicka z mężem
Fot. Instagram @anita.lipnicka

Anita Lipnicka ślub
Fot. Instagram @anita.lipnicka

Anita Lipnicka ślub obrączki
Fot. Instagram @anita.lipnicka

Anita Lipnicka ślub na wyspie
Fot. Instagram @anita.lipnicka

Anita Lipnicka suknia ślubna
Fot. Instagram @anita.lipnicka

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?