Anita Lipnicka, VIVA! 2015
Fot. @ALEX LUA KACZKOWSKA
Z ŻYCIA GWIAZD

Anita Lipnicka pokazała córkę. Czternastoletnia Pola Porter to prawdziwa piękność! 

Zobacz, jak wygląda

Gabriela Czernecka 22 lutego 2020 13:12
Anita Lipnicka, VIVA! 2015
Fot. @ALEX LUA KACZKOWSKA

Córka Anity Lipnickiej ma już czternaście lat. Piosenkarka podzieliła się właśnie fotografią, na którym możemy podziwiać Polę Porter. Czy jest podobna do mamy?

Córka Anity Lipnickiej Pola Porter

Macierzyństwo dla Anity Lipnickiej było jednym z marzeń. „Zawsze zachowywałam się tak, jak chciałam i nie zwracałam uwagi na komentarze. Chciałam ją urodzić w tamtym momencie, chciałam, żeby to było dziecko Johna, chciałam mieć z nim córkę i wiedziałam, że będzie nazywała się Pola Porter. Wszystko miałam ustalone. To było mi przeznaczone, tak miało być. Pisałam jej imię i nazwisko na karteczkach i rozlepiałam w całym domu. Potem poszłam na USG do doktora i okazało się, że to będzie córka. Powiedziałam tylko: „No, wiedziałam” (śmiech)”, wyznała przed laty w wywiadzie dla magazynu VIVA!.

Gwiazda już wtedy nie ukrywała, że bycie mamą wyobrażała sobie kompletnie inaczej: „Będąc z Polą w ciąży miałam takie romantyczne wyobrażenie, że oto urodzę sobie taką mini mnie. Wreszcie ktoś mnie pojmie na tym świecie i ja kogoś zrozumiem. Będziemy dogadywać się bez słów. Szybko okazało się, że ona śmieje się w zupełnie innych momentach niż ja i płacze kiedy indziej. A ja jej w ogóle nie pojmuję! Szybko zrozumiałam, że to nie żadna mini ja, tylko osobny człowiek”, mówiła.

Jak wygląda córka Anity Lipnickiej

Gdy Pola skończyła 9 lat, Anita Lipnicka zdradziła, do kogo bardziej jest podobna: „Jest bardzo charakterna, ma dużo genów po tacie, ale też genów pochodzących z dawnych pokoleń. Stąd pewnie moje trudności z macierzyństwem. Nie ogarniałam tematu. Gdzie ten cud? Kiedy wreszcie instynkt matczyny natchnie mnie i podpowie co zrobić?  Bardzo długo nie wiedziałam, jak reagować i jak pomóc własnemu dziecku, które ciągle płakało i ja nie rozumiałam dlaczego. Dopiero teraz widzę wyraźnie cechy jej charakteru: siłę, upór, indywidualność i małą tolerancję na nieprzyjemne doznania, które ją spotykają. Jak była mała i nie umiała mówić,  a była zła reagowała w jedyny dostępny sobie sposób - płakała. Teraz nie płacze, tylko się awanturuje (śmiech). Ze mną, ze światem. Ale nie próbuję tego temperować. Pozwalam jej być sobą”, mówiła w magazynie VIVA!.

Córka jest jej oczkiem w głowie. Anita Lipnicka nigdy nie ukrywała, że czasami w relacji z córką trudno jej zachować konsekwencję: „Przyznaję się, że z ogromną trudnością przychodzi mi być zasadniczą i konsekwentną, w tym jestem beznadziejna jako mama. Mam tylko nadzieję, że w przyszłości zaowocuje to czymś pozytywnym”, mówiła VIVIE! w 2015 roku. Dziś Pola Porter, córka Anity Lipnickiej i Johna Portera ma 14 lat. Jak wygląda? Wokalistka podzieliła się zdjęciem z córką. Dziewczyny przebywają razem w górach, jeżdżą na nartach i korzystają z wolnego czasu. Do kogo podobna jest Pola Porter? Zobaczcie i oceńcie sami.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.