Adele
Fot. Gareth Cattermole/Getty Images
O tym się mówi!

Adele na okładce "Rolling Stone": o rozwodzie, zdrowiu psychicznym i nowym krążku

Niesamowite wyznania gwiazdy, które magazyn nazwał "spowiedzią"

Aleksandra Frankowska 12 listopada 2021 13:27
Adele
Fot. Gareth Cattermole/Getty Images

Adele zaskakuje swoich fanów otwartością, ponieważ coraz chętniej udziela wywiadów. Związane jest to z premierą jej najnowszej płyty, której data przypada już na piątek 19 listopada. Tym razem wokalistka wystąpiła na okładce magazynu Rolling Stone, opowiadając o zdrowiu psychicznym i nowym krążku pt. „30”.

ZOBACZ TEŻ: Zobaczcie, jak wygląda nowy dom Adele w Beverly Hills. Zapłaciła za niego 10 mln dolarów!

Adele na okładce "Rolling Stone"

Minęło 5 lat od ostatniego albumu, który wydała Adele. Gwiazda po trudnych przeżyciach związanych z rozwodem, wraca na scenę wraz z premierą nowej płyty. Dopiero co pojawiła się na okładkach amerykańskiej i brytyjskiej edycji Vogue, a teraz już teraz pozuje w najnowszy, wydaniu miesięcznika Rolling Stone.

To jeszcze nie koniec obecności Adele w mediach. W najbliższy weekend wokalistka będzie gościem Oprah Winfrey! Na ten wywiad czekają wszyscy jej fani. Z pewnością będzie poruszający, co ma do siebie większość jej rozmów z gwiazdami czy koronowanymi głowami. W krótkiej zapowiedzi odcinka Adele przyznała, że zmiana otoczenia i przeprowadzka do Los Angeles pozwoliły jej pozbierać się po trudnym rozwodzie.

ZOBACZ TEŻ: Adele jest na diecie, ale ma swoje słabości. Ten fast food je przynajmniej raz w tygodniu!

Adele o trudnym rozwodzie i problemach psychicznych

W szczerym wywiadzie dla Rolling Stone artystka opowiedziała o trudnym rozstaniu, wątpliwościach i poczuciu winy.

Simon jest świetnym ojcem i przyjacielem. To ja nie wiedziałam, kim jestem. Chciałam być dobrą żoną i matką, ale nie potrafiłam się temu oddać, być obecna. Świadomość, że wszyscy wiedzieli o mojej porażce niszczyła mnie. Miałam wrażenie, że zawiodłam – mówiła gwiazda.

Wszystkie te sytuacje złożyły się na jej problemy ze zdrowiem psychicznym, o którym również wspomniała. Adele zaczęły towarzyszyć stany lękowe, nie chciała wstawać z łóżka, przestała widzieć sens każdego dnia. Muzyka okazała się lekarstwem, a najnowsza płyta to ponownie opis doświadczeń, emocji i uczuć, które towarzyszyły jej w tym trudnym czasie. Adele przyznała, że regularnie korzysta z pomocy psychoterapeuty, ale stanęła już na nogi i wie, że to jej czas. Działa, brnie do przodu, idzie jak burza. Szczególnie, że do oficjalnej premiery jej płyty zostało już tylko kilka dni!

CZYTAJ TEŻ: Adele ujawniła datę premiery nowej płyty! Napisała o tym w liście do fanów! To nie wszystko...

To historia końca jednej relacji i początku innej, najważniejszej do tej pory – tej relacji ze mną samą. Gdy zaczęłam pisać, odzyskałam nadzieję, że jeszcze będzie dobrze – mówi.

Premiera najnowszej płyty Adele pt. „30”

Już tradycyjnie kolejna płyta twórczości Adele w nazwie ma liczbę odnoszącą się do jej wieku. Tym razem jest to „30”. Nowy krążek Adele swoją premierę będzie miał już w piątek, 19 listopada 2021. Do tej pory mieliśmy okazję posłuchać pierwszego singla pt. Easy on me, który stał się prawdziwym hitem w sieci. Wróciła dawna Adele, z ogromnymi pokładami pasji i energii. Na płytę czekają fani z całego świata, będąc przekonanymi, że Adele w innych utworach przekaże jeszcze więcej. My też już nie możemy się tego krążka doczekać!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.