Marcin Brzeziński 8 listopada 2017 09:30
1/5
stylizacje Ivanki Trump podczas jej wizyty w Japonii
Copyright @East News
1/5

Jedna ze stylizacji Ivanki Trump, którą zaprezentowała podczas swej oficjalnej wizyty w Japonii wywołała falę krytyki. Ale zacznijmy od początku…. Pierwsza Córka (jak dosyć złośliwie nazywa ją brytyjska prasa) i jednocześnie doradca prezydenta USA Donald Trumpa przyleciała do Japonii na zaproszenie premiera Shinzo Abe, z którym spotkała się na uroczystej kolacji. Ivanka Trump w Tokio zabrała też głos podczas odbywającego się tam Światowego Kongresu Kobiet. W swym wystąpieniu podkreśliła, że molestowanie kobiet w miejscu pracy nie może być tolerowane. Ale nie tylko to, co mówiła wzbudziło zainteresowanie. Media z całego świat obserwowały także, jak była ubrana.

 

Polecam też: Melania i Ivanka Trump już po wizycie w Polsce. Wyglądały pięknie, ale zostały skrytykowane. Dlaczego?
 

 

Cztery kreacje Pierwszej Córki

Ivanka Trump przyleciała do Tokio w eleganckim, błękitno-czarnym zestawie. A na kolację z premierem Japonii wybrała już powiewną, kwiecistą suknię projektu Johanny Ortiz. Orientalny charakter kreacji podkreślał szeroki japoński pas obi, którym była owinięta w talii. Podczas wizyty w parku Hibiya i Cesarskim Pałacu Pierwsza Córka zaprezentowała się równie stosownie. Założyła czarne spodnie, mokasyny i pelerynę z kolekcji rosyjskiej projektantki Olgi Vilshenko, którą zdobił arcyjapoński motyw kwitnących wiśni. Niestety na wspomnianym już Kongresie Kobiet zawiodło ją wyczucie. Zobaczyliśmy ją bowiem w różowym komplecie żakiet plus spódnica z połyskliwymi guzikami z kolekcji Miu Miu. Kłopot w tym, że wzmiankowana spódnica była według powszechnej opinii zdecydowanie zbyt krótka. Zdaniem zagranicznej prasy Ivanka Trump nie wyglądała w niej zbyt poważnie, a mówiła przecież o rzeczach bardzo istotnych… Zgadzacie się z tą opinią? Czy to kolejna złośliwość wykierowana w stronę 36-letniej Pierwszej Córki? Zobaczcie wszystkie jej stylizacje w naszej galerii!

 

Ivanka Trump na kolacji z premierem Japonii - Shinzo Abe.

 

Polecamy też: Ivanka Trump nie zawsze była ikoną mody! Zresztą… oceńcie sami!

2/5
stylizacje Ivanki Trump podczas jej wizyty w Japonii
Copyright @East News
2/5

Ivanka Trump przyleciała do Japonii w błękitnym płaszczu z białym kołnierzykiem i w eleganckich ciemnych spodniach. Zestaw ten uzupełniła stylowymi, czarnymi dodatkami. Klasa!

 

Polecamy też: Ivanka Trump miała krótką, choć intensywną karierę w modelingu. Jak przebiegała?

3/5
stylizacje Ivanki Trump podczas jej wizyty w Japonii
Copyright @East News
3/5

Na kolację z premierem Japonii Ivanka Trump założyła kwiecistą suknię projektu Johanny Ortiz. Orientalny charakter kreacji podkreślał szeroki japoński pas obi, którym była owinięta w talii.

 

Polecamy też: Ivanka Trump nie zawsze była ikoną mody! Zresztą… oceńcie sami!

4/5
stylizacje Ivanki Trump podczas jej wizyty w Japonii
Copyright @East News
4/5

Ivanka Trump w parku Hibiya i Cesarskim Pałacu w czarnych spodniach, mokasynach i pelerynie z kolekcji rosyjskiej projektantki Olgi Vilshenko, którą zdobił arcyjapoński motyw kwitnących wiśni.

 

Polecamy też: Melania i Ivanka Trump już po wizycie w Polsce. Wyglądały pięknie, ale zostały skrytykowane. Dlaczego?

5/5
stylizacje Ivanki Trump podczas jej wizyty w Japonii
Copyright @East News
5/5

Ivanka Trump w różowym komplecie z kolekcji Miu Miu na Światowym Kongresie Kobiet w Tokio. Czy jej spódnica była rzeczywiście zbyt krótka?

 

Polecamy też: Melania i Ivanka Trump. Co chciały nam powiedzieć swoimi kreacjami, które zobaczyliśmy na lotnisku w Warszawie?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?