Na wydarzeniu nie zabrakło polskich i zagranicznych gwiazd!

Aleksandra Frankowska 25 września 2023 12:27

Mediolan, światowa stolica mody, 19 września stała się areną spektakularnego wydarzenia, które wzbudziło zachwyt i podziw zarówno wśród miłośników mody, jak i celebrytów. Druga edycja "Calzdeomanii", organizowana przez renomowaną markę Calzedonia, zadebiutowała we Włoszech w najbardziej ruchliwej dzielnicy Mediolanu. To wyjątkowe wydarzenie rozpoczęło się od niezapomnianego "Castingu Nóg", który miał miejsce po raz pierwszy w historii mody.

Calzedonia, pochodząca z Verony, to marka, którą znają wszyscy. Z ponad 570 punktami sprzedaży detalicznej we Włoszech oraz obecnością w 55 krajach, z ponad 2150 punktami sprzedaży detalicznej i kanałami e-commerce działającymi na 33 rynkach, stała się liderem w świecie rajstop i odzieży na nogi. Jednak to, co wyróżnia Calzedonię, to jej nieustająca innowacyjność i niezaprzeczalny wpływ na świat mody.

Calzedomania podbija Mediolan

Pokaz "Calzdeomania" odbył się w architektonicznym centrum Allianz Mico, które jest jednym z najbardziej futurystycznych miejsc w Mediolanie. To symboliczne miejsce reprezentuje ducha i kulturę miasta, które nieustannie ewoluuje. Wydarzenie to zostało stworzone we współpracy z agencją kreatywną Villa Eugénie, która od ponad trzydziestu lat stoi za niezapomnianymi produkcjami i pokazami na całym świecie.

Rajstopy, niegdyś uważane za zwykły dodatek do stroju, stały się teraz wyrazem najnowszych trendów w świecie mody. Nie tylko znane są ze swojej funkcjonalności, ale także jako element stylizacji "no pants look", który zdobywa serca zarówno gwiazd, jak i fashionistek. Na wybiegach najważniejszych pokazów świeciły (pół)gołe nogi spowite rajstopami, które stały się niekwestionowaną gwiazdą.

Zjawiskowa kolekcja podczas pokazu

Podczas "Calzdeomanii", Calzedonia zadziwiła publiczność gości i celebrytów pięknymi kolekcjami noszonymi podczas różnych występów. Rajstopy kabaretki z geometrycznymi, kwiatowymi lub zwierzęcymi wzorami, przezroczyste rajstopy w połączeniu z kryjącymi lub cekinowymi majtkami, oraz nowy superbłyszczący trend widoczny w rajstopach i ultraobcisłych body w stylu lat 80-tych to tylko niektóre z elementów, które zachwyciły widzów.

Nie mogło zabraknąć również wyjątkowych występów, takich jak "Leg Runway", gdzie kobiety wybrane podczas "Castingu Nóg" wzięły udział. Choreografia Kevina Vivesa, światowej sławy talentu znającego się na współpracy z artystami takimi jak Celine Dion, Justin Bieber i Kylie Minogue, oraz występy takie jak te Louise Kelly, "wykonawczyni lustrzanej kuli", czy Camille Tremblay, eksperta w dziedzinie oryginalnych występów na platformie, dostarczyły widzom niezapomnianych wrażeń.

Gwiazdy na pokazie w Mediolanie

Na czerwonym dywanie, goście mieli okazję spotkać międzynarodowych influencerów i gwiazdy, takie jak Alessandra Ambrosio, Toni Garrn, Ashley Graham, Leighton Meester i Suki Waterhouse. Pojawiła się również Julia Wieniawa oraz Maffashion. To wydarzenie nie tylko dostarczyło modowym entuzjastom niezwykłych wrażeń, ale także przypomniało o roli rajstop jako nieodłącznej części modowego świata.

"Calzdeomania" to nie tylko pokaz mody, to podróż przez surrealistyczną atmosferę, która ożywiła Mediolan. To wydarzenie dowodzi, że moda to nie tylko ubrania, ale także wyrażenie kreatywności, innowacyjności i niepowstrzymanego ducha miasta mody. Calzedonia stworzyła niezapomniane doświadczenie, które jeszcze długo będzie wspominane w świecie mody. 

1/7
Alessandra Ambrosio
Copyright @Calzedonia
1/7

Alessandra Ambrosio

2/7
Agatycze, Arkadiusz Milik
Copyright @Calzedonia
2/7

Agatycze, Arkadiusz Milik

3/7
Szindy
Copyright @Calzedonia
3/7

Szindy

4/7
Julia Wieniawa
Copyright @Calzedonia
4/7

5/7
Maffashion
Copyright @Calzedonia
5/7

6/7
Toni Garnn
Copyright @Calzedonia
6/7

Toni Garnn

7/7
LEIGHTON MEESTER
Copyright @Calzedonia
7/7

Leighton Meester

TAGI #Calzedonia

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.