Najciekawsze pokazy, niezwykłe scenografie, pełne gwiazd przyjęcia…

Marcin Brzeziński 14 września 2019 17:59

Za nami kolejny Tydzień Mody w Nowym Jorku. Krótszy niż zwykle, bo decyzją nowego przewodniczącego Council of Fashion Designers of America Toma Forda zaledwie pięciodniowy. Ale te pięć dni wystarczyły by tchnąć w amerykańską modę nowego ducha. Dawno w Nowym Jorku nie widzieliśmy tylu ekscytujących kolekcji, dawno tak wielu projektantów nie spełniło pokładanych w nich nadziei. W nowej roli odnalazł się na przykład w końcu nowy designer domu mody Carolina Herrera Wes Gordon. Niespodziankę sprawił również sam szef CFDA Tom Ford, który zaprosił swoich gości na stację nowojorskiego metra Bowery. Huczną imprezę na swoje 30. urodziny wyprawił zaś brand DKNY. Bawili się na niej m.in. Kendall Jenner, Cara Delevingne i Ashley Benson. Poznajcie najważniejsze wydarzenia zakończonego właśnie (pięciodniowego) Tygodnia Mody w Nowym Jorku! 

1/11
Ralph Lauren pokaz jesień 2019
Copyright @IMAXTREE/FREE
1/11

Ralph Lauren zaprosił gości do klubu w stylu lat 20. Niezwykły koncert dała w nim Janelle Monáe. A na wybiegu zobaczyliśmy m.in. Anję Rubik.

2/11
Jeremy Scott pokaz na wiosnę 2020
Copyright @IMAXTREE/FREE
2/11

„Chciałem się zabawić”, powiedział Jeremy Scott. I jak postanowił, tak zrobił. Jego pokaz na wiosnę 2020 był ekstrawagancką fantazją na temat stylu lat 80.

3/11
Kolekcja Tommy X Zendaya na jesień 2019.
Copyright @Materiały prasowe
3/11

W teatrze Apollo w Harlemie Tommy Hilfiger zaprezentował drugą kolekcję stworzoną wspólnie z aktorką i piosenkarką Zendayą. Pokaz można oglądać w technologii wirtualnej rzeczywistości na stronie tommy.com.

4/11
Brandon Maxwell kolekcja wiosną 2020
Copyright @IMAXTREE/FREE
4/11

Na pokazie kolekcji Brandona Maxwella po raz pierwszy oprócz zmysłowych, wieczorowych kreacji mogliśmy zobaczyć ubrania z dżinsu. „Zwyczajna kobieta o wiele częściej ich potrzebuje”, powiedział projektant.

5/11
Oscar de la Renta kolekcja na wiosnę 2020
Copyright @IMAXTREE/FREE
5/11

Projektanci domu mody Oscar de la Renta Laura Kim i Fernando Garcia zainspirowali się gorącą Dominikaną. Efektem tej fascynacji były kreacje, których wcześniej na wybiegach Oscara de la Renta nigdy nie widzieliśmy.

6/11
Marka DKNY obchodziła swoje 30. urodziny
Copyright @Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News
6/11

Marka DKNY obchodziła swoje 30. urodziny na przyjęciu w nowojorskim Brooklynie. Bawili się na nim m.in. Kendall Jenner, Cara Delevingne, Alessandra Ambrosio i oczywiście Donna Karan!

7/11
Tom Ford kolekcja na wiosnę 2020
Copyright @IMAXTREE/FREE
7/11

Mistrz wyrafinowania Tom Ford zaprosił swoich gości na stację metra Bowery. Pokazał tam własną interpretację „amerykańskiego stylu sportowego”. Oczywiście bardzo seksowną.

8/11
kolekcja bielizny Savage x Fenty Rihanny
Copyright @Getty Images
8/11

Rihanna zaprezentowała kolejną kolekcję bielizny Savage x Fenty. Nie był to jednak zwykły pokaz, a raczej brawurowy spektakl taneczny z udziałem modelek różnych ras, kształtów i orientacji. Co ciekawe, przed wejściem na salę goście musieli oddać telefony…

9/11
Carolina Herrera kolekcja na wiosnę 2020
Copyright @IMAXTREE/FREE
9/11

Pracujący dla domu mody Carolina Herrera projektant Wes Gordon w końcu złapał wiatr w żagle. Jego kolekcja na wiosnę 2020 stanowiła idealne połączenie klasycznego stylu Herrery i jego własnych (również bardzo eleganckich) poszukiwań.

10/11
Proenza Schouler kolekcja na wiosnę 2020
Copyright @IMAXTREE/FREE
10/11

Dom mody Proenza Schouler w swej nowej kolekcji na wiosnę 2020 dał nam piękną lekcję minimalizmu z lata 80. Szerokie ramiona, spodnie z wysokim stanem… jakie to współczesne!

11/11
Marc Jacobs kolekcja na wiosnę 2020
Copyright @IMAXTREE/FREE
11/11

Nowojorski Tydzień Mody zakończył Marc Jacobs. Co ciekawe, jego barwny pokaz zaczął się właściwie od swego finału. Projektant naprawdę wie, jak bawić się modą i… naszymi oczekiwaniami.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa