Biżuteria i perfumy inspirowane Cheetosami
Fot. materiały promocyjne
POLECA

Perfumy o zapachu chrupek i inspirowana nimi biżuteria warta tyle, co samochód. Zaskakujący projekt

26 listopada 2016 11:15
Biżuteria i perfumy inspirowane Cheetosami
Fot. materiały promocyjne

Szukacie prezentów na święta i macie w rodzinie miłośników serowych chrupek? Firma Cheetos przygotowała coś dla was! Specjalnie dla swoich miłośników zaprojektowała serię ekskluzywnych produktów, wśród których znalazł się między innymi ekskluzywny zestaw biżuterii Chestora i perfumy o zapachu chrupek Cheeteau Perfume .

 

Kolekcja skierowana jest do największych fanów Cheetosów, którzy chcą zademonstrować swoją miłość do marki – mówi Ryan Matiyow, dyrektor marketingu w firmie Cheetos. Trudno wyobrazić, żeby sięgnął po nie ktoś inny. Zwłaszcza po biżuterię, która wyceniona została na 20 tysięcy dolarów.

 

Pierścień Oko geparda i pasujące do niego kolczyki są wykonane z 18-karatowego złota. Zdobią je pomarańczowe szafiry i ponad 190 czarnych i białych diamentów. To tłumaczyłoby cenę. Jednak czy istnieje osoba, która tak bardzo kocha chrupki, że wykosztowałaby się na taką biżuterię? Okazuje się, że tak… Zestaw, który został wyprodukowany tylko w jednym egzemplarzu niedawno znalazł nabywcę.

 

Projektantem gepard Chester

Oficjalnie projektantem kompletu jest maskotka marki gepard Chester, jednak, jak poufnie zdradziła dziennikarzowi portalu Mashable Kimberly Scott z Cheetos, zwierzakowi pomógł anonimowy profesjonalista. Sądząc po efektach, wiedział co robi. Zgadujemy, że nie można tego powiedzieć o innym elemencie kolekcji - perfumach o zapachu chrupków serowych. Trudno sobie wyobrazić, by mogły ładnie pachnieć… Może sięgnie po nie jakiś dowcipniś? Ich cena jest zdecydowanie przystępniejsza - kosztują 20 dolarów.

 

Zestaw biżuterii to najdroższy element chrupkowej serii. Inne prezenty, jak spinki do mankietów w kształcie śladów łap geparda, legginsy, śpiwór, bronzer w pomarańczowym kolorze czy pomarańczowe slipki, są znacznie tańsze. Można je kupić na stronie sklepu Cheetos,

 

Biżuteria i perfumy inspirowane Cheetosami
Fot. materiały promocyjne

Perfumy Cheetos - Cheeteau.

 

Biżuteria i perfumy inspirowane Cheetosami
Fot. materiały promocyjne

Spinka do mankietu Cheetos to propozycja dla fanów chrupek, którzy do pracy muszą nosić garnitury.

 

Biżuteria i perfumy inspirowane Cheetosami
Fot. materiały promocyjne

Pomarańczowy bronzer Cheetos - kosmetyk raczej nie na co dzień.

 

Polecamy też: Zobaczcie najpiękniejsze klejnoty z najnowszej kolekcji Bulgari. Jest się czym zachwycać...

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.