Donald Trump czapka
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Hit na nadchodzące święta? Czapki Donalda Trumpa zamienione w choinkowe ozdoby sprzedały się na pniu

Weronika Bruździak-Gębura 27 listopada 2016 16:15
Donald Trump czapka
Fot. Getty Images

Najpierw zapanował nad Ameryką wygrywając wybory, teraz Donald Trump i jego hasło „Make America Great Again” wraca z okazji świąt Bożego Narodzenia. A dokładnie na choinki. Wszystko za sprawą bombki.

 

W Stanach Zjednoczonych najmodniejszą tegoroczną ozdobą świąteczną jest... czapka Donalda Tumpa. Chodzi o słynną bejsbolówkę z napisem „Make America Great Again”, którą prezydent elekt Stanów Zjednoczonych i jego zwolennicy nosili podczas kampanii wyborczej.

 

Hit Amazona

Bombki choinkowe w kształcie czapki Donalda Trumpa można było kupić na Amazonie za około 250 dolarów. Mimo niskiej oceny – zaledwie 1,7 gwiazdki na 5 – ozdoby wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Czapka- bombka jest zrobiona z mosiądzu i wykończona 14-karatowym złotem.

 

Wojna zwolenników i przeciwników Trumpa

W komentarzach na stronie produktu starli się zwolennicy i przeciwnicy Donalda Trumpa. Tych pierwszych było znacznie więcej. Pisali między innymi:

 

„Dobre na jeden sezon. Tak jak członek elity, który udaje przeciętnego faceta i który ukradł wybory”, „To najgorsza ozdoba w historii”.  W komentarzach pojawiły się też wyjątkowo złośliwe wpisy:

„Anioł na czubku mojej choinki właśnie zatrudnił adwokata” i „Zrobiona w Chinach przez wstrętną kobietę”, co jest odnośnikiem do tego, jak Trump traktuje kobiety.

 

Zwolennicy prezydenta elekta nie pozostali dłużni i proponowali przeciwnikom przeprowadzkę za granicę: „Przenieście się do innego kraju, jeśli nie chcecie, by rządził nasz nowy prezydent”.

 

Polecamy: Złote klamki to nic. Donald Trump ma nawet złoty helikopter. Zobacz, jak bajecznie jest bogaty

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?