Donald Trump czapka
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Hit na nadchodzące święta? Czapki Donalda Trumpa zamienione w choinkowe ozdoby sprzedały się na pniu

Weronika Bruździak-Gębura 27 listopada 2016 16:15
Donald Trump czapka
Fot. Getty Images

Najpierw zapanował nad Ameryką wygrywając wybory, teraz Donald Trump i jego hasło „Make America Great Again” wraca z okazji świąt Bożego Narodzenia. A dokładnie na choinki. Wszystko za sprawą bombki.

 

W Stanach Zjednoczonych najmodniejszą tegoroczną ozdobą świąteczną jest... czapka Donalda Tumpa. Chodzi o słynną bejsbolówkę z napisem „Make America Great Again”, którą prezydent elekt Stanów Zjednoczonych i jego zwolennicy nosili podczas kampanii wyborczej.

 

Hit Amazona

Bombki choinkowe w kształcie czapki Donalda Trumpa można było kupić na Amazonie za około 250 dolarów. Mimo niskiej oceny – zaledwie 1,7 gwiazdki na 5 – ozdoby wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Czapka- bombka jest zrobiona z mosiądzu i wykończona 14-karatowym złotem.

 

Wojna zwolenników i przeciwników Trumpa

W komentarzach na stronie produktu starli się zwolennicy i przeciwnicy Donalda Trumpa. Tych pierwszych było znacznie więcej. Pisali między innymi:

 

„Dobre na jeden sezon. Tak jak członek elity, który udaje przeciętnego faceta i który ukradł wybory”, „To najgorsza ozdoba w historii”.  W komentarzach pojawiły się też wyjątkowo złośliwe wpisy:

„Anioł na czubku mojej choinki właśnie zatrudnił adwokata” i „Zrobiona w Chinach przez wstrętną kobietę”, co jest odnośnikiem do tego, jak Trump traktuje kobiety.

 

Zwolennicy prezydenta elekta nie pozostali dłużni i proponowali przeciwnikom przeprowadzkę za granicę: „Przenieście się do innego kraju, jeśli nie chcecie, by rządził nasz nowy prezydent”.

 

Polecamy: Złote klamki to nic. Donald Trump ma nawet złoty helikopter. Zobacz, jak bajecznie jest bogaty

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…