Marcin Brzeziński 9 grudnia 2016 18:15
1/7
Agnieszka Woźniak-Starak
Copyright @ons.pl
1/7

Wczoraj w warszawskiej Galerii Mokotów pojawiło się sporo gwiazd. Przybyły na zaproszenie Katarzyny Sokołowskiej, która została dyrektor artystyczną Designer Gallery. O co chodzi? W materiałach reklamowych czytamy, że "pod tą nazwą kryje się nowatorska przestrzeń, która jest realizacją unikalnego konceptu - połączenia  mody, sztuki i designu. Propozycja dla tych, którzy lubią robić zakupy w butikach najlepszych marek w inspirującym otoczeniu". Ten zawiły komunikat można chyba uprościć. Po prostu, w Galerii Mokotów zakupy robi się teraz… znacznie przyjemniej. Tak czy inaczej, przyjrzymy się bliżej, jak wyglądały panie, które skorzystały wczoraj z zaproszenia Katarzyny Sokołowskiej!

1. Agnieszka Woźniak-Starak
Dopasowana sukienka Łukasz Jemioła podkreślała świetną figurę dziennikarki. Ale zastanawiam się, gdzie się podziała jej dawna chęć do modowych eksperymentów?

 

Polecamy też: Kto zabłysnął na pokazie Roberta Kupisza? A kto powinien szybko o nim zapomnieć?

2/7
Karolina Ferenstein-Kraśko
Copyright @ons.pl
2/7

2. Karolina Ferenstein-Kraśko
Jestem fanem tego granatowego płaszczyka. No i ten dekolt!

3/7
Marta Kuligowska
Copyright @ons.pl
3/7

3. Marta Kuligowska
Efektowne zestawienie czerni i pudrowego różu. Choć czarne wykończenie pod szyją nie wydaje mi się konieczne…

4/7
Katarzyna Sokołowska
Copyright @ons.pl
4/7

4. Katarzyna Sokołowska
Bohaterka wieczoru wybrała płaszcz Mariusza Przybylskiego z wyrafinowanym, bogatym zdobieniem i czarne spodnie. Strzał w dziesiątkę!

5/7
Jessica Mercedes
Copyright @ons.pl
5/7

5. Jessica Mercedes
Bardzo udana stylizacja. Oryginalna sukienka i stylowe dodatki, w tym torebka Prady.

6/7
Joanna Przetakiewicz
Copyright @ons.pl
6/7

6. Joanna Przetakiewicz
Właścicielka La Manii w wersji casualowej. Czerń nigdy jej nie zawodzi! A koszulka z napisem „Mind Blow" to zapowiedź jej nowej kolekcji. Jej pokaz odbędzie się już w najbliższy poniedziałek!

7/7
Hanna Lis
Copyright @ons.pl
7/7

7. Hanna Lis
Prezenterka w swoim tradycyjnym uniformie czyli czarnej mini. Naprawdę chętnie zobaczyłbym ją dla odmiany w czymś innym…

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.