Marcin Brzeziński 11 listopada 2017 18:30
1/11
Gorący trend gwiazdy noszą garnitur na gołe ciało lub tylko bieliznę
Copyright @East News, ons.pl
1/11

Tej jesieni gwiazdy noszą garnitury i… niewiele więcej! Współczesny zestaw spodnie plus marynarka nie ma już nic wspólnego z biznesowym uniformem. Ten męski strój zyskuje od paru sezonów bardzo kobiece oblicze. A wszystko za sprawą rozprzestrzeniającej się w zawrotnym tempie mody… noszenia go na gołe ciało lub widoczną koronkową bieliznę! Do wyboru mamy oczywiście klasyczną biel i czerń, ale też wszystkie nasycone, odcienie tęczy a nawet panterkę. Czy już uwierzyłaś, że garnitur to nowa broń kobieca? Jeśli nie, zajrzyj do naszej galerii. Zobaczysz, jak garnitury tej jesieni noszą m.in. Liv Tyler, Kim Kardashian i Cara Delevingne!

 

Polecamy też: Perły w tym sezonie nosi się… nie tylko na szyi! Zobaczcie, gdzie kupić ozdobione perłami ubrania i dodatki!

7/11
Natalie Dormer w garniturze
Copyright @ons.pl
7/11

Natalie Dormer w czerwonym garniturze marki Prabal Gurung.

 

Polecamy też: Szykuje się rewolucja?! Czy te modelki mają szansę zmienić świat mody? My jesteśmy na tak! A wy?

9/11
Edyta Herbuś w garniturze
Copyright @East News
9/11
10/11
Rita Ora w garniturze
Copyright @ons.pl
10/11

Rita Ora w aksamitnym garniturze z długą marynarką z kolekcji SOS Steve Smith. 

 

Polecamy też: Tej jesieni króluje biały total look! A jak gwiazdy radzą sobie z tym trendem?

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.