To nie tylko piękny dodatek do stylizacji

Artykuł sponsorowany 20 listopada 2021 11:27

Odpowiednio dobrane akcesoria potrafią podkreślić nasz charakter. Perły dla entuzjastek klasycznych dodatków, duże barwne kolie dla kobiet pewnych siebie i proste formy dla skromnych minimalistek. Biżuteria Tous Magic Nature wykonywana jest ze szczególną dbałością o szczegóły - tutaj żaden wzór nie jest bez znaczenia.

Dla odważnych

Co dla współczesnej kobiety oznacza bycie odważną? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Może to podejmowanie nietypowych decyzji zawodowych, ekscentryczny look, stawianie czoła przeciwnościom losu, czy życiowa niezależność. Jedno jest pewne - odważną kobietę można zauważyć w okamgnieniu.

Jeśli jesteś pewna siebie, koniecznie dobierz do swojego charakteru barwną, maksymalistyczną biżuterię. Idealnie sprawdzi się długi naszyjnik z kamieniami szlachetnymi z kolekcji Magic Nature. Jeśli wolisz srebrne odcienie, zerknij na naszyjnik z dużą zawieszką misia Tous.

Dla fanek klasyki

Nie dla ciebie ciągle zmieniające się trendy, kolorowe koraliki i eksperymenty? Inspiruje cię styl gwiazd takich jak Marilyn Monroe, czy Audrey Hepburn? Jeśli wolisz postawić na klasyczne dodatki, które będą zawsze modne, mamy dla ciebie idealną selekcję biżuterii z kolekcji Magic Nature. Zaczynając od minimalistycznych bransoletek, a kończąc na uniwersalnych srebrnych kolczykach.

Dla optymistek

Optymistki zawsze widzą świat w jasnych barwach, znajdują wyjście z każdej sytuacji i akceptują swój los. Ich biżuteria musi oddawać energię, która je otacza - niebanalną i kolorową. Optymistki powinny łączyć ze sobą różne dodatki w stylu mix & match. W tym sezonie mówimy “tak” zestawom pierścionków z kolorowym oczkiem. Są oryginalne, stylowe i niezwykle efektowne.

Materiał powstał z udziałem marki Tous

1/6
tous-kolekcja-magic-nature
Copyright @materiały prasowe
1/6

2/6
biżuteria-tous
Copyright @materiały prasowe
2/6

3/6
biżuteria-tous
Copyright @materiały prasowe
3/6

4/6
tous-kolekcja-magic-nature
Copyright @materiały prasowe
4/6

5/6
tous-chica-luna
Copyright @materiały prasowe
5/6

6/6
Tous-kolore-sygnety-z-kolekcji-magic-nature
Copyright @materiały prasowe
6/6

TAGI #Tous

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.