ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Forum, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Trendy sezonu lato 2020. Księżna Kate w ulubionych kolczykach za 30 złotych!

Wiemy, gdzie je kupić!

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2020 13:29
ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Forum, materiały prasowe

W czasie przymusowej kwarantanny księża Kate i książę William nie przestawali pełnić swoich obowiązków. Jak was informowaliśmy prawie codziennie brali udział w wideokonferencjach. Ostatnio również w ten sposób kontaktowali się z Brytyjczykami podczas obchodów tygodnia woluntariatu. Na takie wirtualne spotkania para książęca zawsze wybiera bardzo proste stylizacje. Tym razem księcia Williama zobaczyliśmy więc w klasycznej, niebieskiej koszuli, a jego żona zaprezentowała się białej bluzce z koronowymi wstawkami. Biżuteria księżnej Kate też była bardzo skromna. Ograniczyła się bowiem do złotych kolczyków w formie małych kółek.

Ulubione kolczyki Kate

Jak wiemy księżna Kate pożycza czasem od królowej Elżbiety II klejnoty warte miliony funtów. Tym razem było inaczej. Księżna Essex doskonale rozumie, że w dzisiejszych okolicznościach byłoby to zwyczajnie niestosowne. Dlatego na spotkanie z woluntariuszami założyła kolczyki warte… 30 złotych. Model Twisted Circle Drop Earrings znajdziecie w popularnym, brytyjskim sklepie Accessorize. A my dodajmy jeszcze, że w kolczykach tych widzieliśmy już księżną Kate podczas jej wizyty w Dublinie. Wtedy księżna dodała je do szykownej sukienki Oscar de la Renta.

ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Getty Images

ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.