ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Forum, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Trendy sezonu lato 2020. Księżna Kate w ulubionych kolczykach za 30 złotych!

Wiemy, gdzie je kupić!

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2020 13:29
ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Forum, materiały prasowe

W czasie przymusowej kwarantanny księża Kate i książę William nie przestawali pełnić swoich obowiązków. Jak was informowaliśmy prawie codziennie brali udział w wideokonferencjach. Ostatnio również w ten sposób kontaktowali się z Brytyjczykami podczas obchodów tygodnia woluntariatu. Na takie wirtualne spotkania para książęca zawsze wybiera bardzo proste stylizacje. Tym razem księcia Williama zobaczyliśmy więc w klasycznej, niebieskiej koszuli, a jego żona zaprezentowała się białej bluzce z koronowymi wstawkami. Biżuteria księżnej Kate też była bardzo skromna. Ograniczyła się bowiem do złotych kolczyków w formie małych kółek.

Ulubione kolczyki Kate

Jak wiemy księżna Kate pożycza czasem od królowej Elżbiety II klejnoty warte miliony funtów. Tym razem było inaczej. Księżna Essex doskonale rozumie, że w dzisiejszych okolicznościach byłoby to zwyczajnie niestosowne. Dlatego na spotkanie z woluntariuszami założyła kolczyki warte… 30 złotych. Model Twisted Circle Drop Earrings znajdziecie w popularnym, brytyjskim sklepie Accessorize. A my dodajmy jeszcze, że w kolczykach tych widzieliśmy już księżną Kate podczas jej wizyty w Dublinie. Wtedy księżna dodała je do szykownej sukienki Oscar de la Renta.

ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Getty Images

ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?