ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Forum, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Trendy sezonu lato 2020. Księżna Kate w ulubionych kolczykach za 30 złotych!

Wiemy, gdzie je kupić!

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2020 13:29
ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Forum, materiały prasowe

W czasie przymusowej kwarantanny księża Kate i książę William nie przestawali pełnić swoich obowiązków. Jak was informowaliśmy prawie codziennie brali udział w wideokonferencjach. Ostatnio również w ten sposób kontaktowali się z Brytyjczykami podczas obchodów tygodnia woluntariatu. Na takie wirtualne spotkania para książęca zawsze wybiera bardzo proste stylizacje. Tym razem księcia Williama zobaczyliśmy więc w klasycznej, niebieskiej koszuli, a jego żona zaprezentowała się białej bluzce z koronowymi wstawkami. Biżuteria księżnej Kate też była bardzo skromna. Ograniczyła się bowiem do złotych kolczyków w formie małych kółek.

Ulubione kolczyki Kate

Jak wiemy księżna Kate pożycza czasem od królowej Elżbiety II klejnoty warte miliony funtów. Tym razem było inaczej. Księżna Essex doskonale rozumie, że w dzisiejszych okolicznościach byłoby to zwyczajnie niestosowne. Dlatego na spotkanie z woluntariuszami założyła kolczyki warte… 30 złotych. Model Twisted Circle Drop Earrings znajdziecie w popularnym, brytyjskim sklepie Accessorize. A my dodajmy jeszcze, że w kolczykach tych widzieliśmy już księżną Kate podczas jej wizyty w Dublinie. Wtedy księżna dodała je do szykownej sukienki Oscar de la Renta.

ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Getty Images

ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.