ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Forum, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Trendy sezonu lato 2020. Księżna Kate w ulubionych kolczykach za 30 złotych!

Wiemy, gdzie je kupić!

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2020 13:29
ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Forum, materiały prasowe

W czasie przymusowej kwarantanny księża Kate i książę William nie przestawali pełnić swoich obowiązków. Jak was informowaliśmy prawie codziennie brali udział w wideokonferencjach. Ostatnio również w ten sposób kontaktowali się z Brytyjczykami podczas obchodów tygodnia woluntariatu. Na takie wirtualne spotkania para książęca zawsze wybiera bardzo proste stylizacje. Tym razem księcia Williama zobaczyliśmy więc w klasycznej, niebieskiej koszuli, a jego żona zaprezentowała się białej bluzce z koronowymi wstawkami. Biżuteria księżnej Kate też była bardzo skromna. Ograniczyła się bowiem do złotych kolczyków w formie małych kółek.

Ulubione kolczyki Kate

Jak wiemy księżna Kate pożycza czasem od królowej Elżbiety II klejnoty warte miliony funtów. Tym razem było inaczej. Księżna Essex doskonale rozumie, że w dzisiejszych okolicznościach byłoby to zwyczajnie niestosowne. Dlatego na spotkanie z woluntariuszami założyła kolczyki warte… 30 złotych. Model Twisted Circle Drop Earrings znajdziecie w popularnym, brytyjskim sklepie Accessorize. A my dodajmy jeszcze, że w kolczykach tych widzieliśmy już księżną Kate podczas jej wizyty w Dublinie. Wtedy księżna dodała je do szykownej sukienki Oscar de la Renta.

ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Getty Images

ksiezna-kate-w-ulubionych-kolczykach-za-30-zlotych
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.